Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki, aki ismerkedne,...

Valaki, aki ismerkedne, barátkozna?

Figyelt kérdés

Sokadik anonim 23 éves fiatal felnőtt férfi keres egyszerű beszélgetéstől kezdve társig bárkit akinek lenne kedve ismerkedni.


Keresnék valakit aki vevő lenne:

- különféle építő jellegű, valamint stratégiai játékokban játszótársnak lenni;

- elektronikus zenében (azon belül is leginkább Drum&Bass-ben) jártasként együtt elmenni rendezvényekre;

- biciklizni és/vagy túrázni. (ez utóbbinál Érd környékén lévők előnyt élveznek, de bővebb körben is lehet róla szó)

Ha felkeltette az érdeklődésedet az egyik pont, vagy akár több is, esetleg csupán akarsz egy jót beszélgetni, jobban megismerni, nyugodtan írj privátban! Annyi kérésem lenne, hogy túl nagy korkülönbség ne legyen köztünk (18-35 között megfelel), kapcsolat céljából pedig csak nőt keresek (félreértés elkerülése végett).


Egyetemista vagyok, aki egy tartósabb szünet után fog újra neki a tanulmányoknak. Annyit még tudni kell rólam, hogy introvertált vagyok, de nem nagyon visszahúzódó, általában jó hangulatú és pozitív hozzáállású, illetve talán túlságosan is illedelmes.



2022. júl. 31. 17:43
 1/2 anonim válasza:
melyik megye?
2022. aug. 2. 18:38
 2/2 A kérdező kommentje:
Fentebb említettem, hogy túra/kerékpár program esetén Érd közelében lenne a legjobb találni valakit, ezzel jelezve, hogy abban a környékben vagyok, tehát a válasz Pest megye.
2022. aug. 3. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!