Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék transz fiukkal...

Hol tudnék transz fiukkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, és nagyon felkeltették az érdeklődésemet. Viszont fogalmam sincs hogy a neten neten kívül (vagy belül) hól ismerkedhetnék velük.

2022. aug. 5. 19:35
 1/6 anonim válasza:

Én ilyen vagyok, csak majdnem 10 évvel idősebb nálad. Mondjuk én már csak egy személyt keresek, az igazi társat, de nem bármi áron. Egy igaz barátnak is örülnék, aki tud velem személyesen találkozni, beszélgetni, de csak ha tényleg vannak közös témák. Kaland és egyebek már nem érdekel.

Esetleg szórakozóhelyeken tudsz ismerkedni, de én sose jártam ilyen helyekre, így nem tudok javasolni. Azon kívül netes ismerkedő csoportok. Máshogy nehéz, sokan beleolvadnak az átlagemberek közé a külsejükkel, így észre sem veszed, rólam se mondanák meg, hogy transz vagyok, nem reklámozom.

2022. aug. 5. 20:07
 2/6 anonim válasza:
A transz fiú az, aki úgy néz ki külsőleg, mint egy lány csak van neki pöcse?
2022. aug. 5. 20:08
 3/6 anonim válasza:
#2, nem. A lánynak kinéző szerinted fiú?
2022. aug. 5. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 nem...

Olyan aki lánynak született, de később jött rá hogy fiú

2022. aug. 5. 21:12
 5/6 anonim válasza:
#4, lehet, hogy már akkor rájött, ugyanis nem szándékosan született lánynak.
2022. aug. 5. 21:15
 6/6 anonim válasza:
Tudod, hogy hívják a hozzád hasonlókat, OP? Chaser. És akinek van egy csöpp önérzete, az elkerüli a chasereket. :)
2022. aug. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!