Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan LÁNY/ NŐ aki,...

Van itt olyan LÁNY/ NŐ aki, szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés
Helytől függetlenül, aki hosszútávú kapcsolatot keress és az ismerkedést nem gondolja annak hogy csak a másik érdeklődik és keresi a másikat,aki hajlandó ezt a felületet elhagyni és akár telefonon is kommunikálni?

2022. aug. 13. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Hagyd a francba....
31 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Kor,nem,lakhely?
2022. aug. 13. 17:58
 2/8 A kérdező kommentje:

A kérdésre szeretnék választ kapni első sorban, én 25 éves vagyok, illetve a nememre a válasz elég egyértelmű ha megnézed a kérdést és abból talán a lakhely fontossága is számomra elég egyértelmű.

Tehát a feltett kérdésre szeretnék kapni egy választ.

2022. aug. 13. 18:04
 3/8 anonim válasza:
Biztos van.
2022. aug. 13. 18:10
 4/8 anonim válasza:

Már az, hogy semmit nem írtál magadról, jelzi hogy milyen korlátolt vagy. Értelmes nő nyilván nem fog ismerkedni veled így.

Aztán a kommentben mikor írtál magadról két sort, az megerősítette, hogy milyen korlátolt vagy.

2022. aug. 13. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:
:D kemény kemény vagy Magyarország értelmi és érzelmi visszatükröződését teljesen megjelenítetted három mondatban. :D Ez már valami, igazi teljesítmény :D vastaps :D
2022. aug. 13. 18:31
 6/8 anonim válasza:
Látod kérdező? Ez a baj, kapsz egy kritikát (illetve nem egyet) rögtön másban van hiba, te tökéletes vagy gondolom. Mi van akkor, ha korlátolt vagy? Semmi, te rögtön más értelmiségi szintjét minősíted, holott neked se lehet sok, ha ebbe a vitába belementél. Valaki tett egy megállapítást érvekkel, cáfold meg, hozz ellenérvet, hogy beszólsz és bántod, ahelyett, hogy megkérdőjeleznéd vagy elfogadnád, igenis a te értelmiségi szinted és korlátoltságod tükrözi. E van kimondtam és tudom, hogy nekem is hasonlót fogsz visszaírni csak a különbség, hogy olyannal nem vitázok, aki a szintem nem ugorja meg. Szép napot!
2022. aug. 13. 18:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj tudod hogy nem egy kritikát kaptam hanem egy megítélést azonnal és egy felesleges sértegetést holott én egy kérdést tettem fel és arra szerettem volna választ kapni amit se az első se az utóbbi, illetve te sem tudtál adni. És igen aztán adok egy nyers választ vissza mert szórakoztató, hogy ilyen emberekbe botlok bele. :)

Neked is szép napot :)

2022. aug. 13. 18:53
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, viszont én szívesen ismerkednék. Nekem is fontosak ezek, főleg a kommunikáció, hosszú távú kapcsolatot keresek. Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan :D
2022. aug. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!