Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tudom könnyebb lenne megkérdez...

Tudom könnyebb lenne megkérdezni a másikat, de nem akarok balhét. Ha valaki törölte a telefonjáról a Tindert, de a profilt tudtommal nem, akkor jelzi, hogy milyen messze van?

Figyelt kérdés
A páromat 2 hónapja ismertem meg Tinderen. Azt mondta törölte az appot. Kíváncsiságból megnéztem a profilját,mivel párba álltunk rá tudok keresni és jelzi a kilométert, hogy milyen messze van... Most akkor használja az appot ezek szerint?! Tudom nem szép dolog ez, de megfordult a fejemben, hogy igen,használka . Ha törölte az appot miért jelzi, hogy milyen távolságra van nem értem... Valaki tudja?!

2022. aug. 16. 20:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát jelzi, hogy milyen távolságra van, ami változik. Jelenleg elutazott és valós adatot mutat. Ha törölte az appot a telefonjáról, akkor hogy méri be a távolságot??
2022. aug. 16. 21:02
 2/11 anonim válasza:
jelzi attolmeg ne feszengj
2022. aug. 16. 21:35
 3/11 anonim válasza:
Mi az az "app"? Magyarul nem megy?
2022. aug. 16. 22:31
 4/11 anonim válasza:
És? Te is használod, nem?
2022. aug. 17. 00:46
 5/11 anonim válasza:

Az app ott a telefonján és valószínűleg használja is, igen. Különben nem mutatná a valós távolságot, csak az utolsó elmentett pozíciója alapján számolt távolságot. Ha elutazott és hirtelen nagyon messze lett, akkor egyértelműen ott az app a telefonján.

Amúgy te miért nem törölted? 🤔

2022. aug. 17. 08:01
 6/11 anonim válasza:
A telefonokon futó programok tudnak kapcsolatot tartani akkor is ha nem vagy belépve, lehet hogy akkor is marad lábnyoma ha törlöd! A FACE, ha nem vagyok belépve is írja hogy hány üzenetem van. :( Még szerencse hogy diszkrétek! És nem fecsegnek feleslegesen.
2022. aug. 20. 01:34
 7/11 anonim válasza:

Vigyázz ezzel kérdező, mert ezzel egyszer én is pórul jártam..

Ugyanezt csináltam egy nőnél, akivel előzetesen randiztam, hogy azt mondta nekem, azért nem tud találkozni azon a hétvégén (kb. harmadik tali lett volna), mert elutazik X településre. Azonban a Tinder azt jelezte, hogy pár kilométerre van tőlem, tehát a városban tartózkodik. Furcsálltam, mert egy őszinte lánynak tűnt. Utólag számon kértem finoman, ami nem esett jól neki, és végül kiderült, hogy tényleg elutazott, csak a Tinderrel volt valami probléma. Aztán végül a Tinder a harmadik randi közben/után meg azt mutatta, hogy 92 km távolságra van (pont ahova elutazott), ami nyilvánvaló butaság volt, hisz 5 perce mentünk haza a randiról. Hogy mi történhetett? Gőzöm sincs. Vagy a Tinderrel volt valami technikai probléma, vagy esetleg a másik településről jelentkezett be valaki gépről a profiljába.


Szóval óvatosan kérd számon az ilyet, kérdező. Tanulj a példámból.

2022. aug. 20. 03:46
 8/11 anonim válasza:

Töröld a fiókod, és az appod!

Csinálj egy kamu fiókot,

Írj rá onnan, és kiderül hogy kalandozik-e.

Amikor a közelébe érsz kapcsold ki a telefonod. Vagy használj ehhez egy régi szar telefont kártya nélkül.

Szívesen!

2022. aug. 20. 13:17
 9/11 anonim válasza:
#8 Nem tudod, hogy a tinder hogyan működik. Nem lehet csak úgy megkeresni valakit és ráírni. Csak akkor írhattok egymásnak, ha a rendszer mindkettőtöknek feldobta a másikat és kölcsönösen tetszetek egymásnak. Ehhez hónapok telhetnek el, de legvalószínűbb, hogy soha nem történik meg
2022. aug. 20. 16:07
 10/11 anonim válasza:
#8 vagyok, Bocs, és nincs tinderem, de gondolom valamit tud érte tenni ha tudja a tulajdonságait!?
2022. aug. 20. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!