Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, SZEMÉLYISÉGRE (nem...

Lányok, SZEMÉLYISÉGRE (nem külsőre) Tommy Shelby vagy inkább egy kedvesebb, vicces srác az attraktívabb számotokra?

Figyelt kérdés
Indoklást és kort is írjatok, kérlek.

2022. aug. 17. 15:47
 1/6 anonim válasza:

Hmm, ez egy érdekes kérdés :D

Nekem akkor is 100x is inkább egy Tommy. Szerintem az a vonzó a személyiségében pont, hogy nem mutatja meg a szép oldalát egykönnyen, és tényleg csak azok ismerik a kedves oldalát, akik nagyon közel állnak hozzá, és azokért meg is tesz mindent. Engem mondjuk sokkal jobban vonz egy olyan férfi, akinek van olyan oldala, amit csak én, vagy nagyon kevesen ismerünk, mint egy közvetlenebb, nyitottabb srác. Valahogy a valóságban is mindig ilyen pasikhoz vonzódtam, meg nekem is ilyen pasijaim voltak mindig.

22/L

2022. aug. 17. 18:57
 2/6 anonim válasza:
Na és azokkal mi van, akik nagyon közvetlenek, de mégis van egy ilyen rejtett oldaluk?
2022. aug. 17. 19:03
 3/6 anonim válasza:
Engem valamiért akkor is a másik típus vonz jobban. Persze én is nagyon szeretek viccelődni, hülyéskedni, meg sok ilyen barátom is van, de lehet pont azért. A barátaim többsége pont ilyen személyiség, és jobban tekintek barátként egy kedves, vicces személyre, mint potenciális pasijelöltként.
2022. aug. 17. 19:14
 4/6 anonim válasza:
A kedves és nyitott is gengszterfőnök? Fontos kritérium.
2022. aug. 18. 11:18
 5/6 anonim válasza:
Számomra a Tommy Shelby típus határozottan vonzóbb. Hasonló személyiségű vagyok nőként, lehet ez az oka. #1-es válaszoló egyébként jól kifejtette.
2023. márc. 9. 15:41
 6/6 anonim válasza:

Egyetértek egyesül, viszont nekem a párom pont vicces és nyitott. Vannak köztünk súrlódások.


Mivel a gyerekkorom nem volt mindennapi és eléggé sok ember elhagyott, bántott, így nekem is inkább egy Thomas Michael Shelby viselkedésű zárkózott, kimért, de ha megismerem mosolygós és mindent megadadó férfi lenne a választás.


Nyilván szeretem a páromat, ehhez kétség sem fér. De neki átlagos élete van, átlagosan nőtt fel. Igaz, nem volt vele az apja ahogy velem sem, de nekem sosem volt ott. Már kisebb koromban fel kellett nőnöm és 6 évesen olyan dolgokat jelentettem ki, amit sokan nem.

2023. júl. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!