Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol kéne próbálkozni komoly...

XsonyX kérdése:

Hol kéne próbálkozni komoly kapcsolat céljából az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Próbáltam a társkeresőkkel de nem lett eredményes. Nagy részt távolság,a "csajozós duma" hiánya vagy a "bocsi véletlenül húztalak jobbra" megy ha eggyátalán válaszolnak. Mert 10-9 nem szokot még válaszolni sem.

2022. aug. 21. 22:29
 1/10 anonim válasza:
Minden akkor jön, amikor nem keresed. Kitartást!
2022. aug. 21. 23:02
 2/10 anonim válasza:
Gondolta a madár, és elfosott a fáról.
2022. aug. 21. 23:11
 3/10 anonim válasza:
Ha nem jön be a társkereső, eress mondjuk személyesen xd
2022. aug. 22. 11:07
 4/10 anonim válasza:
Gyere ki a barlangodból és nézz körül!! Meg fogsz lepődni!!
2022. aug. 22. 14:18
 5/10 anonim válasza:

Na felejtsd el a húzogatosakat, azok szart se érnek. Normális társkeresővel próbálkoztál már?

A "húzogatós" csak arra jó, hogy lehúzzanak. Pénzben vagy önbizalomban.

2022. aug. 22. 16:10
 6/10 anonim válasza:
#5 Milyen normális társkeresőt tudsz, ami nem ilyen és sokan használják?
2022. aug. 22. 17:22
 7/10 anonim válasza:

Barátod a google.

A lényeg, hogy nem ilyen húzogatós szarral kell foglalkozni, és a másik, hogy normális profilt kell alkotni: normális képek, normális bemutatkozó szöveg, és valós információk.

2022. aug. 22. 18:25
 8/10 anonim válasza:
Oké, ez aztán értelmes válasz volt. Akár egy konkrét cím is jöhetett volna, kb ugyanannyi idő lett volna azt is lefirkantani. Tegyük fel, hogy nagyjából végigmentem a régebbi magyar kínálaton, mint randivonal, parom, elsotalalkozas, stb. és panganak az ürességtől mondjuk egy tinder vagy badoohoz képest. Szóval újra kérdezném, hogy milyen normális társkeresőt tudsz, ami nem ilyen?
2022. aug. 22. 18:40
 9/10 anonim válasza:
Heti szintű téma ez már itt; legutóbb is ezt válaszoltam: nem az interneten. Fent lehet lenni az összes társkereső vonalon, de csak és kizárólag 0 (nulla) elvárással egészséges. Mondom ezt úgy, hogy én az interneten kívül nem tudom, nem értem ennek a működését, de annyi tisztán látható, hogy az átlagember esélyei így csekélyek, és a vakszerencse az egyetlen fontos tényező. Találni kell mást, ahol folyamatosan új emberekkel, köztük potenciális társakkal jöhetünk szembe, hogy erre milyen jó offline lehetőségek vannak, nagyban a te preferenciáidtól függenek. (Én eléggé megszívtam az enyéimmel...)
2022. aug. 23. 00:46
 10/10 pcpsx válasza:
Hát nem az interneten!!!!
2023. máj. 8. 08:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!