Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális lányok, lenne...

Aszexuális lányok, lenne kedvetek ismerkedni? 19F

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Amikor valaki nagy F betűt ír egy aszexualis lányokhoz intézett kérdésben, az már kicsit gyanús lehet.
2022. aug. 22. 15:55
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. aug. 22. 16:28
 3/5 anonim válasza:

Hát kihangsúlyozod a nemedet, a szexedet, amikor aszexuálisokat szólítasz meg. Nem probléma, csak olyan fura volt. Meg nekem az a benyomásom, hogy aki F-t ír, az maszkulinabbnak, férfiasabbnak gondolja magát. Ha meg aszexuális lenne, akkor nem tudom hogy fektetne e ekkora hangsúlyt rá.

Nyílván ez inkább megalapozatlan vádaskodás, csak első olvasasra így láttatlanba ez jutott eszembe, meg annak a tudatában, hogy vannak férfiak akik csak be akarják bizonyítani, hogy á nem vagy te aszexuális...

Szóval ha nem igaz rád ez, akkor ne vedd magadra.

2022. aug. 22. 17:20
 4/5 anonim válasza:
Na, de várj 3-as. Az aszexuális nem nonbinary, van neme, mégpedig a férfi. Sokan azért használnak nagy F-et, mert a kicsit fiúnak veszik a nagyon Férfinak, tudom ennek nincs jelentősége meg ilyenek. Minden aszexuálisnak van neme és nem minden aszexuális meleg vagy bi, így igen ki kell hangsúlyozni a nemet, ha férfi, ugyanis aszex nők közt is van aki csak férfiakkal ismerkedik. Ha meg nem írja oda az első válasz az hogy "nemed?". Szóval nem igazán értem az összefüggéseidet.
2022. aug. 22. 18:44
 5/5 anonim válasza:
Igen, igazad van
2022. aug. 22. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!