Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Instagramon hogyan lehet...

Instagramon hogyan lehet ismerkedni, vagy manapság ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Jó pár éve ott volt a chat, anotalk, hasonló oldalak, de ezeken egyszerűen már lehetetlenség ismerkedni. Összefutottam egy játékban egy lánnyal, aki szerzett magának egy barátot, és kérdeztem, hogy milyen oldalon találtak egymásra. Azt írta, hogy instagramon. Ott van valamiféle chat funkció, vagy ezt hogyan lehet?
2022. aug. 24. 03:33
 1/7 franciasrac válasza:
Keress valaki profiljára, majd üzenj neki, utána kövesd :)
2022. aug. 24. 03:41
 2/7 anonim válasza:

Engem is érdekelne, mennyire használható ismerkedésre.

Van még aki ott ismerkedett?

2022. aug. 24. 09:41
 3/7 anonim válasza:
Igen, van chat funkció. De szinte esélytelen, hogy egy nulla ismeretségre bárki komolyabban vissza írjon.
2022. aug. 24. 11:41
 4/7 anonim válasza:
3-as Pedig nem esélytelen.Ha egy szöveget rendesen megfogalmazol meg hogy mit akarsz akkor megfogsz lepődni hogy nem is 1 ember vissza fog válaszolni.Nyilván lesznek akik nem vagy ha igen akkor is csak a lekoptatásért de nagy számok törvénye alapján olyan is lesz aki nyitott lesz.Saját tapasztalat alapján mondom.
2022. aug. 24. 12:13
 5/7 anonim válasza:
A g€cigram alkalmatlan ismerkedésre
2022. aug. 24. 13:41
 6/7 anonim válasza:
Ha dickpickeket küldök a kiszemeltemnek hány kép után tilt le a platform?
2022. aug. 24. 16:03
 7/7 anonim válasza:
Igen, van privát üzenet fül. Egy üres profillal nem nagyon lehet ismerkedni, de én szereztem ott barátokat mindkét nemből, akikkel reagálunk egymás sztorijaira, de akár élőben is találkoztunk már. Vannak közös hobbijaink, én pl. szeretek Arduinozni, grafikai tartalmat is készítek. Részben ismerősök ismerősei által találtam rá ezekre az arcokra, de van akivel tök random találtunk egymásra. Ha a régebbi stílusú ismerkedős oldalakra vágysz (akár nemzetközi vonulatban) akkor ajánlom az InterPals nevű weboldalt (aminek már van applikációs változata is, ha jól tudom)
2022. aug. 26. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!