Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-30 közötti nők. Valaki...

20-30 közötti nők. Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Főleg Hajdú Bihar megyén belül, mert sok emberrel ismerkedtem már meg interneten de sajnos elég messze laknak, így találkozásra sosem került sor. Szeretnék a környékről is megismerkedni olyan hölgyekkel akik egy hullámhosszon vannak velem.


Amit tudni kel rólam:


30/f vagyok. Kedves, vicces és kreatív. Általában jobban érzem magam szűkebb baráti körökben mint nagy tömegekben. Nem szoktam meztelen képeket kérni és dick piceket küldeni, helyette inkább komolyabb témákról szoktam beszélni. Szeretek rajzolni, video játékozni és sorozatokat nézni. Szeretem az állatokat és a természetet, az életre ajándékként tekintek és mások segítésében lelem az örömömet.


2022. aug. 31. 22:03
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nos, igen, az internetes ismerkedésnek számtalan hátránya van s a távolság a legkevesebb, ha mélyebben átlátja az ember.


Személyes ismerkedés mindig előnyben minden téren.


Pár jellemző szimpatikus, ám legyünk őszinték, a külső benyomás nélkül kevés.

A megjelenés pedig személyesen ad nagyobb benyomást.


Érdemes személyesen ismerkedni.

:)


Gyakoriról még veszélyesebb is lehet, zsákbamacska játék.


29N

2022. okt. 6. 09:30
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetértek abban, hogy zsákbamacska játék. De valahol el kell kezdeni az ismerkedést. Interneten az a jó, hogy itt az ember szinte bármikor kapcsolatba léphet a másikkal még ha nincs is túl sok idejük, és egy bizonyos idő után jobban megismerik egymást, de időben fel kell ismerni azokat a jeleket ami jelzi, hogy nem ő lesz a megfelelő személy.
2022. okt. 6. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!