Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ronda férfinak megér egy...

Ronda férfinak megér egy próbát az online társkeresés, vagy felejtse el?

Figyelt kérdés
Van ez a photofeeler.com nevezetű oldal, itt több mint 80 értékelés alapján, több képet figyelembe véve az átlagom olyan 4/10.

2022. szept. 8. 14:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
Egy próbát mindenképp megér.
2022. szept. 8. 14:09
 2/16 anonim válasza:

egyik haverom 1/10 kövér ként, micro pénisszel talált magának bnőt, 2 is volt neki összeségében

az utolsot el is vettem, hasonlo kaliber mint ő de boldogok :)

szoval probálkozz mert akkor még van remény, de ha feladod annak az esélye h valaki rád talál annélkül h kiakarjon használni szinte semmi (pénzel lehúzni, vagy potapának a már meglévő gyerek/gyerei mellé)

2022. szept. 8. 14:11
 3/16 Camorri válasza:

Ez most komoly kérdés? Tényleg ide süllyed a világ hogy egy MI alapján érezzük magunkat vonzónak/taszítónak?

Atyavilág!

Nem lehet hogy csak szimplán nem vagy fotogén alkat? Rólam sincsenek jó képek, de mégsem vagyok csúnya (ezt visszajelzések alapján is állíthatom)

De hallod! Már felkeltette az érdeklődésemet! Lássuk nekem mit mond Mr.AI

2022. szept. 8. 14:13
 4/16 A kérdező kommentje:
De ez nem AI oldal, ezt mások értékelik. Te is tudsz értékelni.
2022. szept. 8. 14:19
 5/16 Camorri válasza:

Bakker és tényleg! Bocsánat, csak első látásra ezt sugallja az oldal. Visszavonom a korábbi állításomat.

De ebben az esetben meg nem értem, hogy mi a szösznek van erre igény? Önbizalom építés/rombolás?

Az megy ennél könnyebben is xD

2022. szept. 8. 14:26
 6/16 anonim válasza:

"hasonlo kaliber mint ő"


Nőnél mondjuk egy mikropénisz kifejezetten előnyös ahhoz képest mintha normál méretű pénisze lenne

2022. szept. 8. 15:03
 7/16 anonim válasza:
Én is ronda férfi vagyok! Hogy ezt honnan tudom? Onnan, hogy 45 éves létemre még mindig nem vagyok nős, és még mindig nincs gyerekem.
2022. szept. 8. 15:07
 8/16 anonim válasza:

Ingyenes tarskereso megeri, de ne fizess ilyenert.

Kicsi az esely hogy talalsz valakit de ha nem probalod meg akkor nem fog sikerulni

2022. szept. 8. 15:49
 9/16 anonim válasza:

Általában a legocsmányabb paliknak van a legtöbb önbizalmuk, mivel nektek nincs, így nyugi, vagytok annyira jó pasik, hogy simán becsajozzatok!

Sok sikert

2022. szept. 8. 16:30
 10/16 anonim válasza:
Amúgy a 9.-nek igaza van, írom ezt nőként. Egyébként meg nézz körül a környezetedben, kérdező, hogy hány csúnya férfi él párkapcsolatban (és sok közülük tök csinos nőkkel). Ne mondd, hogy egyikkel sem veszed fel külsőre a versenyt.
2022. szept. 8. 16:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!