Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyek a normális társkereső...

Melyek a normális társkereső oldalak?

Figyelt kérdés
A Badoo, Tinder és hasonlókat hagyjuk...

2022. szept. 12. 15:49
 1/10 anonim válasza:

Jah, ha így állsz hozzá, akkor egyik se.

Egyébként nem az oldalakkal van a probléma, hanem hogy ott is túl alacsony a korlát, és nem mellesleg a szolgáltató is mind csak kur*a, mert elég pénzért bárkinek lehet bármit. -.-

2022. szept. 12. 15:55
 2/10 Camorri válasza:

Meg fogsz lepődni: Badoo, Tinder és hasonlók.

Hidd el, minden társkeresőn ugyan az a felhozatal.

Sok kitartás, ez a kulcs.

2022. szept. 12. 15:55
 3/10 anonim válasza:
Én a facebook tratyingot tolom nem túl jó a felhozatal de legalább hitelesek a suncik.
2022. szept. 12. 23:32
 4/10 anonim válasza:
Gyk
2022. szept. 13. 07:07
 5/10 anonim válasza:
Legszívesebben csinálnék egy olyan oldalt ahol minimális követelmény az érettségi és mielőtt akár egy keresést is tudna az ember végezni, hitelesítenie kellene magát. Kiegészítve egy IQ teszttel, nem ám valami internetes szarral hanem rendesen szakember által összeállított.
2022. szept. 14. 06:06
 6/10 Camorri válasza:

És az mit érne kedves #5ös? A legtöbb embernek már attól elmenne a kedve tőle, hogy ennyit kell tenni érte. Ami azt jelentené hogy kevés felhasználó lenne, akik valószínűleg csak az elkeseredett rétegből valóak lennének.

Talán azt elérnéd hogy tényleg csak mensa tagok legyenek fennt rajta, de ha ilyen körökben szeretnél ismerkedni, arra asszem van mensa kör is.

Nem is beszélve arról, hogy ez nem szüntetné meg a csak egyéjszakást kereső férfiakat, sem azt, hogy a nők valószínűleg a felső x%-ból válogatnának.

Így viszont ugyan ott vagyunk mint bármelyikkel, leszamítva hogy nagyon sok extra, fárasztó lépést meg kell tenni.

2022. szept. 14. 08:12
 7/10 anonim válasza:

#5 Csináld meg, és ha már üzemel, keress meg!

Ha látok benne fantáziát, beszállok!


Egy Cápa.

2022. szept. 14. 08:17
 8/10 anonim válasza:
Kedves #6-os annyit érnék el vele, hogy aki ennyire nem képes annak semmi keresnivalója nincs egy normális társkeresőn. Aki fent lenne az meg nem unaloműzésből regelt.
2022. szept. 14. 13:02
 9/10 Camorri válasza:

Jajj, ugyan már!

Én kétlem hogy ne felelnék meg egy IQ tesztnek, mert eddig amennyit kitöltöttem, mind 120 felé mondta.

És Tinderen unaloműzés miatt vagyok fent. Szóval ez már csak miattam is megcáfolódott.

És mielőtt valami szidást kapnék, hogy csak unaloműzés miatt vagyok társkeresőn, gondoljatok bele kicsit a pszichés oldalába:

Ha az ember magányos, akkor a társkereső dolgoktól társat vár. De mivel nem igazán jönnek a match-ek, és azon kevés esetben is a legtöbb lány, csaj feszültség levezetés céljából első üzenettel elküld a halál ****ára, a másik match típusban a csajok vissza se írnak. Ezek után akármennyire is intelligens valaki, ne mondja nekem azt, hogy úgy gondolja hogy majd ott megtalálja azt akiért érdemes energiát belefektetni. Viszont elfoglalt emberként, jó néha megborzongani, hogy milyen nők vannak. (Személyes kedvencem: fenékmutogatós bikinis kép, leírásban: nem keresek egyéjszakásat).

Szóval ja, ezek másra nem jók, csak unaloműzésnek.

2022. szept. 14. 13:10
 10/10 anonim válasza:

A Facebook társkeresőjén próbálkoztam, de elég elkeserítő volt a felhozatal, sokan csak a szexre hajtanak vagy (a pin@ mellé) ingyen lakhatást keres, volt, aki három hét után már költözött is volna hozzám, mert átmeneti szállón lakott,ahonnan mennie kellett. Albira nem volt pénze, így olyan nőkre vadászott, akiknek saját lakásuk van Pesten.

Ezek után én befejeztem az online datinget...

2023. febr. 20. 21:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!