Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, aki ismerkedne...

Van olyan nő, aki ismerkedne egy fiatal, magányos, depresszió férfival?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, budapesti.

2022. szept. 13. 09:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

Legalább a 28-at fiatalnak tartod. Ez is valami. :)


(F)

2022. szept. 13. 10:17
 2/13 anonim válasza:
Milyen pozitív vagy....:)
2022. szept. 13. 10:44
 3/13 anonim válasza:

Nem epp a legvonzobb ajanlat. Raadasul ezzel magad alatt is vagod a fat, mert erre az ajanlatra nem fog senki jelentkezni, ami neked ugy fog lecsapodni, hogy nem erdekelsz senkit, ami meginkabb depresszioba taszit majd.


Egyebkent ez a magany/depresszio MOn nepbetegseg kb, szoval nyugodtan irhatnad azt is, hogy egy atlagos 28 eves ferfival xD

2022. szept. 13. 10:48
 4/13 anonim válasza:
Nem. Szedd össze magad mielőtt párt keresnél, így nem fogsz menni semmire. Ne mástól várd hogy rendbe tegye az életed mert akkor örökké fogsz várni.
2022. szept. 13. 11:22
 5/13 anonim válasza:

Lehet, hogy rocker, és a Depresszió zenekar a kedvence.

Vannak Ossianosok, meg Lordosok, Kalapácsosok, és persze Depressziósok.

2022. szept. 13. 13:19
 6/13 DanielC válasza:
Akkor lehet hogy jelentkezne egy nö ha melle irnad, hogy mit szeretsz csinalni, es hogy nezel ki stb.
2022. szept. 13. 14:30
 7/13 anonim válasza:
5# ezt a viccet utoljara 15eve sutottem el es akkor se nevetett senki :( pedig nayn szerettem akkor a depressziot
2022. szept. 13. 16:13
 8/13 anonim válasza:

Depressziós személyeket kerülöm. Eleget pátyolgattam mások lelkét.


Sokkal jobb a közérzetem, amióta leszelektáltam a lélekben lehúzó személyeket.


Voltam én is depressziós, ám magamtól kilábaltam, mert tudtam, hogy azzal senkinek se teszek jót, engem se vonzana egy negatív ember.


Később volt pár ügyes, kedves ismerős, akik egyetlen hibája a depresszió volt.

Valaki felfogta, hogy kell a változás, valakinek meg 6 év se volt hatásos... Akkor volt elég és leszelektáltam a problémás embereket.


Pl aki csak a munkáról panaszkodott sűrűn, azt is, hiszen változtatásra nem volt hajlandó.


Úgy gondolom, hogy a magány amolyan jel, hogy dolgod van önmagaddal s megfelelően kell élni az énidőddel.


Fejlődj, javíts magadon és ha tényleg a változás útjára lépsz onnantól az emberek is látni fogják a fejlődést és nyitottabbakká válnak.


Hajrá!

2023. máj. 30. 09:20
 9/13 anonim válasza:

Milyen kecsegtető ajanlat😆😆

40ffi

2023. máj. 30. 11:38
 10/13 anonim válasza:

Milyen pozitív hozzászólások! :-(

Építő jelleggel kellene hozzászólni, egyébként miért a pasik kommentelnek?Hogy nézel ki? Ha helyes vagy mindegy milyen vagy tapadnak rád a nők, ha nem legyen humorod. Tudj valamit nagyon, az menő. Mihez értesz? Ha tudsz főzni keress olyan nőt aki nem tud és utál is. Stb

2023. máj. 31. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!