Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már,hogy itt jól elbeszél...

Volt már,hogy itt jól elbeszélgettél a másikkal,már a közös jövőt tervezted,és mikor képcsere történt sokkot kaptál,annyira nem tetszett az illető?

Figyelt kérdés
2022. szept. 17. 15:15
 1/4 anonim válasza:

Addig nem tervezek közös jövőt (még randit se), amíg nem láttam legalább 1 fotót a másikról.



De volt meglepetés így is, hogy a kép jó volt, az életben meg pár dolog nem stimmelt.

2022. szept. 17. 15:55
 2/4 anonim válasza:
Senkivel nem terveztem itt közös jövőt, de mindenkit jobban kedveltem kivétel nélkül az írása, mint a kinézete alapján.
2022. szept. 17. 16:40
 3/4 anonim válasza:

Azért ilyen nem volt.

Olyan volt, hogy tök jól elbeszélgettem itt a sráccal, elhülyültünk, stb. Majd elküldte a Facebook profilját és kiderült, hogy egy hatalmas roma csávó, minden képe alatt 20 komment ilyenektől "Lakatos Elemér" "Olàh Miklós" "Lakatos Rafael", stb. Ilyen kommentek: "Rajj vagy tesa" "Najon sukàr vag bro" "Gyo, szijam ki", stb. Majdnem leestem a székről mikor ezeket megláttam.

2022. szept. 19. 19:22
 4/4 anonim válasza:
Pont a fordítottja esett meg velem. Attól kaptam sokkot amilyen rosszul nézett ki. Nem hogy nem tetszett, de kifejezetten taszítónak találtam. Azonnal befejeztem a beszélgetést.
2022. nov. 25. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!