Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy lányt aki Soltvadkert...

Van egy lányt aki Soltvadkert környékén szeretne megismerni egy 25 éves német férfit?

Figyelt kérdés
25 éves, német férfi vagyok. Olyan korombeli lányt keresek, akivel együtt tölthetem a szabadidőmet, akivel beszélgethetek, a magyar nyelv tanulásában is segítségemre lenne, és közös programot tervezhetünk (szórakozás, mozi …). Még nem sokat tudok magyarul, de tanulom.

2022. szept. 30. 14:31
 1/9 anonim válasza:

Német, na persze. Bár a magyar átlag írna így, mint te, "Jürgen".

Jürgen.

2022. szept. 30. 15:22
 2/9 anonim válasza:
Deutsch ist sehr hart für mich.
2022. okt. 1. 01:03
 3/9 anonim válasza:
Te nem vagy német.
2022. okt. 1. 08:21
 4/9 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy még nem sokat tudsz magyarul elég jól megy, még a külföldieknek évek alatt is nehezen elsajátítható ragozásban is szinte mester vagy...
2022. okt. 1. 12:06
 5/9 anonim válasza:
Ne írogass privát üzeneteket. Nem hihető a sztorid.
2022. okt. 1. 12:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Kaptam segítséget a szöveggel, biztos azért olyan magyar hangzik. De én tényleg német vagyok. Hogyan tudok bizonyítani?
2022. okt. 1. 14:35
 7/9 anonim válasza:
Német az állampolgárságod max. De te nem vagy német, ilyen kitűnő magyar helyesirással és ragozással, mégha segitenek is...
2022. okt. 2. 11:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg német vagyok. De már régóta itt élek. Ha nem hiszed, akkor találkozhatunk. Ide valósi vagy?
2022. okt. 2. 12:20
 9/9 anonim válasza:
Igen, a Gábor egy ősi német név, persze. 🤦‍♀️
2022. okt. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!