Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol vagytok normális lányok?

Hol vagytok normális lányok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 éve nincs párkapcsolatom.

26 éves vagyok.

Voltak "kaladjaim" de egyikből sem lett semmi komoly.

Legutóbb azért mert a volt barátját szereti, de már nem működött 1 éve, mégse lép..

Sajnos elég romantikus fajta vagyok, azthiszem ez lehet a baj.

Túl könnyen szeretek vagy kedvelem meg a másikat..utálom hogy ilyen vagyok.

Emiatt elég sűrűn vagyok magam alatt..

Van egy házam, dolgozok rendesen, jól keresek és úgy érzem már csak ez hiányzik az életemből, a család.

Próbáltam bunkó, vagy lenéző lenni, de az nem én vagyok.

A mai nőknek ez kell...vagy lehet eddig csak olyat sikerűlt kifognom..nemtudom (26F)



2022. okt. 3. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Az a baj hogy keresed. Az igazi váratlanul bukkan fel, akkor és ott kell lecsapni rá, mert csak egy lehetőséged lesz.
2022. okt. 3. 17:57
 2/23 anonim válasza:
Miért lenne baj az ha keresi az ember? Nem mindenki akar 50 evesen házaaodni 60 evesen meg gyereket...
2022. okt. 3. 18:09
 3/23 anonim válasza:
Persze, a mai nőknek ez kell. Ezzel a tudattal maradj incel egész életedben.
2022. okt. 3. 19:17
 4/23 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok, 27F és lassan 4 éve senki, de már lesz@rom. Nagyon unalmas ezzel foglalkozni. Ne legyél magad alatt, csak pumpálod a hiányérzeted, ami egy feneketlen kút. Próbáltam FB társkeresőt. Mozdony méretű lényeket dobott ki zömében, akik meg normálisnak tűntek, nyilván nem lett egyezés. Elhatároztam, hogy ez semmit nem ér, ez ostobaság. Idén inkább elutaztam 4 alkalommal és még 2 utazás hátra van. Szerintem sokkal jobb, mint pár hetente mással kínlódni és lefutni ugyan azokat a semmit nem érő köröket. Időpocsékolás. Majd lesz valaki akinek pont jó vagyok, de én nem töröm magam :)
2022. okt. 3. 19:48
 5/23 anonim válasza:
Nem kell kapcsolat jól elvagyok ,kalandozgatok 26F
2022. okt. 3. 20:33
 6/23 anonim válasza:
Az itteni lányok pl. mind azt fogják állítani magukról, hogy ők normálisak, és megsértődnek, ha elmondod a valós tapasztalataidat. Rögtön jön az incelezés, ha leírod, hogy ha normálisan viselkedsz a nőkkel, akkor azt 90%-ban telibe szarják, mert nagyjából mindenkinek a jópasis külsejű rosszfiúk kellenek, a nagyszájúak, a nagymenők. Azon persze nem gondolkodnak el ezek a kedves incelezők, hogy ha ennyi férfi számol be a tiedéhez hasonló keserű tapasztalatokról, akkor ott nem (csak) a férfiakban van a hiba, ugyanis nehezen hihető, hogy mindegyik "szerencsétlen" férfi ugyanolyan béna lenne, meg ugyanúgy rosszul csinálna mindig mindent. A nők is csak ösztönlények, a magamutogatókra, a hazugokra, a nagymenőkre, a "társaság középpontja" típusú pasikra buknak, mert ők "izgalmasak". Sokkal hamarabb figyelnek fel egy ilyenre, mint egy csendes srácra, lehetsz te akármilyen kedves, rendes, mindig ott lesz egy "de", amiért nem kellesz nekik. Én is mindig igyekeztem normális lenni, de olyanokat fogtam ki, hogy csak a fejemet fogtam. Az egyik hónapokon keresztül hülyített, aztán közölte, hogy távkapcsolatban ott van a faszija. A másik szimplán nem jött el a 2. randira, csak ezt "elfelejtette" közölni velem. A harmadik hülyét csinált belőlem azzal, hogy a kánikulában váratott vagy egy óra hosszat. És ha az ilyeneket jól kiosztod, akkor még ők sértődnek meg, hogy micsoda tahó vagy. Néha már én is azt mondom, hogy jobb egyedül.
2022. okt. 3. 21:05
 7/23 anonim válasza:

Annyi különbséggel szintén zenész, hogy nekem nincs ingatlanom de elmúltam 30 és akinek én potenciális jelölt lehetnék neki ez fog számítani.

Az a baj ezzel a majd betoppan, bízz benne meg ezek a dolgok, hogy az idő csak halad előre, öregszel, egyre inkább fogy a türelmed, az életenergiád és ha későn jön hova lenne már saját család? Minek?

2022. okt. 3. 22:33
 8/23 anonim válasza:
Ne törd magad ezen, engedd el, foglald el magad azzal, amit szívesen csinálsz:)
2022. okt. 4. 20:59
 9/23 anonim válasza:
Én 18 vagyok és soha életemben nem volt,és akkor mivan? Legalább nem csalódsz annyit,én még szerencsére nem. Az egyes válaszolóval értek egyet. Nem is érdemes keresni inkább várni kell,jön az magától úgyis, és akkor kell belekezdeni.
2022. okt. 5. 16:33
 10/23 anonim válasza:
Egyszer találkoztam egy normális lánnyal itt az osztályon, de aztán kiderült, hogy csak a gyógyszereit sikerült megfelelően belőni.
2022. okt. 5. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!