Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komoly kapcsolat céljából...

Komoly kapcsolat céljából lenne kedve ismerkedni olyan hölgynek, aki szeret kertészkedni, szereti a természetet?

Figyelt kérdés

Persze hajlandó lenne Borsod megyébe költözni. Városhoz közel, de csendes és nyugodt környezetbe.

40/f

Aki szívesen beszélgetne velem, írjon privát üzenetet.


2022. okt. 12. 11:46
 1/8 anonim válasza:

Magyarán szólva nagy a kert, és csicskát keresel bele.

Hajrá csajok!

2022. okt. 12. 12:34
 2/8 Fecskefészek:3 válasza:
Helyesen kell kiírni : striciket futtatok, naiv libuskát keresek. Becsuklak a pincébe, gyere csak!
2022. okt. 12. 13:14
 3/8 anonim válasza:
Nem találsz napszámost?
2022. okt. 12. 13:31
 4/8 anonim válasza:
Minádom az első háromhoz hasonló "jóindulatú" embereket :)
2022. okt. 12. 15:44
 5/8 anonim válasza:
Csupán érdeklődőm. Miért a lánynak kell vidékre költöznie? A kérdező miért nem költözne városba, Budapestre? Miért az egyik fél hozzon mindenképp áldozatot? Azért ezt gondolja végig mindenki és vonja le a maga következtetéseit mielőtt ír.
2022. okt. 12. 17:17
 6/8 anonim válasza:
Mert miért ne? Ha a kérdezőnek van háza, kertje, esetleg földje vidéken akkor nehogy már ő költözzön fel nagyvárosba egy panel lyukba...
2022. okt. 12. 17:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Én azért költöztem vidékre, mert itt érzem jól magam. Mellesleg egy budapesti cégnél dolgozom HO-ban.

A panel lakásoknak, és a vidéki életnek is megvannak a maga előnyei. Én a vidéki életet jobban szeretem. Ezért is döntöttem így.

Ezeket a szűrőket azért állítottam be a kérdésben, mert szeretnék egy olyan hölgyet megismerni, aki szintén így gondolkodik, mint én. Olyat, akinek nem nyűg ez az egész. Ellenkezőleg, jól érzi magát ilyen környezetben.

2022. okt. 12. 20:18
 8/8 anonim válasza:
Költözzön pestre? Az is hülye aki vidékről oda megy.
2022. okt. 12. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!