Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol ismerkedhetnék olyan...

Hol ismerkedhetnék olyan nővel aki hasonlóképp szenved, kínlódik a társkereséssel?

Figyelt kérdés

Terveim közé tartozik a családalapítás, esetleg házasságkötés. De vágyom egy harmonikus kapcsolatra ami tényleg boldoggá tud tenni és lehet rá építeni, annyira nehéz élőben is és neten is ismerkedni, mindenki elzárkózik, burokban él, elkótyavetyéli az életét, közben ábrándozik valakiről, de nem is akar érte tenni.

Szívesen beszélgetnék olyan nővel akár itt akár máshol aki szeretne egy komoly kapcsolatot, vágyik valami többre, ki akar lépni abból a komfort zónából amiben most van.

30 éves férfi vagyok, komolyak a szándékaim, nem játszok, vágyom egy normális kapcsolatra. Ha úgy érzed ismerkednél velem írj nyugodtan privátban.


Okoskodók, unatkozók, trollok kíméljenek.


2022. okt. 12. 15:36
1 2
 1/15 anonim válasza:

Erre még hogy hogy nem írt senki?

Engem érdekelne...

2022. okt. 12. 19:34
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondolom nem nő vagy. Hát úgy hogy kb ilyen a mentalitása sokaknak. Tarol a közöny.
2022. okt. 12. 19:38
 3/15 anonim válasza:
De, nő vagyok
2022. okt. 12. 19:40
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű :) De szerintem sokan így vagyunk ezzel.
2022. okt. 12. 19:44
 5/15 anonim válasza:
Nem vagy egyedül az biztos... :)
2022. okt. 12. 19:47
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor már csak tenni kell érte. Kis ismerkedés nem fáj senkinek, ha korrektek a felek.
2022. okt. 12. 19:49
 7/15 anonim válasza:
Írj rám szívesen ismerkednék
2022. okt. 14. 07:52
 8/15 anonim válasza:

*** Okoskodók, unatkozók, trollok kíméljenek.


Ezen kiégtem,mint valami hisztikirálynő...

2022. okt. 14. 23:47
 9/15 anonim válasza:
A korunkbeli nők nagy része szájhős, sajnos semmivel sem jobbak, mint a tinik. Picsognak, hogy nekik milyen rossz, de valójában komolytalanok, vagy éppen bsznak kimozdulni a komfortzónájukból. Régebben én is sok ilyen nőszeméllyel beszéltem itt, rinyáltak, hogy ők senkinek sem kellenek, rájuk soha nem figyel fel senki, de amikor - akár hosszú hetekig tartó beszélgetés után - felvetettem, hogy komolyabban is ismerjük meg egymást, esetleg találkozzunk, akkor vége is lett az egésznek. De máshol is nagyjából ez megy, szerintem a nők többsége elhiszi magáról, hogy annyira értékes, hogy neki alanyi jogon jár a környék leghelyesebb, legmenőbb, legsikeresebb pasija. Aki pedig nem üti meg ezt a mércét, azon igyekeznek találni valamilyen "szépséghibát" (legyen az akármilyen kicsi is), amire hivatkozva el lehet utasítani az illetőt. Én már feladtam ezt a társkeresés dolgot, a francnak se hiányzik ez a folyamatos görcsölés, a megfelelési kényszer, igyekeztem toleráns lenni kb. mindenkivel, elnézni mások kisebb-nagyobb "hibáit", de semmi értelme sem volt, mert senkinek sem voltam elég jó. Inkább maradok egyedül, mint hogy időt, energiát és pénzt pocsékoljak olyan emberekre, akik semmit sem értékelnek.
2022. okt. 24. 20:26
 10/15 anonim válasza:

Na ez egy jó kérdés, nem vagy egyedül. Ezen a honlapon sem valószínű hogy találsz, mert néhány levélváltás után abbamarad minden, esetleg vissza sem írnak. A mai világban a társadalom is megváltozott, az emberek, a kultúra sem olyan mint régen, az online platformok pedig torzítást vihetnek a valóságba. Legjobb ha az egyén arra gondol hogy úgysem fog sikerülni semmi, nem történik semmi, megkímélve magát a csalódástól. Én is letettem róla hogy valami is lesz, 31 éves fejjel úgy néz ki megmaradok magamnak. Szomorúságos, hogy ehhez még csak munkanélkülinek vagy bolti eladónak sem kell lenni (ahogy említik többen a kérdéskiírásukban), bőven megmaradhat magának az ember úgy is hogy komoly egyetemi végzettsége van.

Amit a #9-es mond abban is van valami, mert napjainkban a külsőségeket előtérbe helyező média termékeivel (show műsorok, reklámok, like bolonddá nevelő közösségimédia platformok, agyonsminkelt/filterezett - jól beállított pózolós fotókkal feltuningolt társkereső profilok, csapból is folyó influenszerek, ego trénerek) hülyítik a nők agyát, mintegy fals világképet beléjük nevelve, gyakorlatilag a népbutításnak ez egy egészen újszerű válfaja.

2022. okt. 25. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!