Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Próbáltárok már ezt a társkere...

Próbáltárok már ezt a társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

[link]



Mik a tapasztalataitok?


2022. okt. 15. 20:11
 1/7 anonim válasza:
Ezt még nem.
2022. okt. 15. 20:23
 2/7 anonim válasza:
Kevesen vannak rajta,mint a többin selejt
2022. okt. 15. 20:24
 3/7 anonim válasza:
Viszont most megnéztem. Ez vmi trollkodás, ugye? Még hogy Répás Pál az Előpatak utcából... Ki veszi ezt komolyan?
2022. okt. 15. 20:24
 4/7 anonim válasza:

"A regisztrált társkereső ügyfeleimen túlmenően, egyéb helyekről is (a kapcsolati rendszeremből, baráti, ismeretségi körből, közösségi oldalakról) keresek az Ön igényeihez és személyiségéhez leginkább illő partner jelölteket."


lol

2022. okt. 15. 20:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem egyébként az is furcsa, hogy a google-en amikor rákerestem, nincs egyetlen értékelés vagy vélemény se ehhez a társkereső irodához..


Ja és a bemutatkozása sem tűnik valami hitelesnek:

"18 éves korom óta élek a budai hegyoldalban, ahol az évek alatt széles baráti köröm alakult ki és a média területén eltöltött 25 év alatt is nagyon sok ismeretségre tettem szert, amit folyamatosan bővítek, érdekes, szimpatikus, kulturált emberekkel. Az így létrejött személyes kapcsolataim mellett a munkám során a FB oldalamon lévő 4000 ismerősöm közül is válogatok."


Úgy állítja be magát, mintha valami médiahíresség volna. Ismeri valaki?

2022. okt. 15. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Nem, mert nem vagyok Budai, se Pesti, sőt elég messze lakom Budapesthez.
2022. okt. 16. 00:55
 7/7 anonim válasza:
Budaitárskereső. Nekem akkor ez eleve ki van lőve hiszen én vidéki vagyok és nem Budapesti!
2022. okt. 20. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!