Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/Hölgyek! Van kedvetek...

Lányok/Hölgyek! Van kedvetek egy 23 éves fiatal férfival beszélgetni, ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Rólam: Alapvetően nem a társkeresés/párkeresés a fő célom. De semmi jónak nem vagyok az elrontója.

Igen kevés barátom van és velük is nagyon ritkán tudok csak találkozni, vagy programokat csinálni. Emiatt szívesen barátkozom és ismerek meg másokat. Mert másokkal mindig jobb élmény kikapcsolódni.

(Illetve, amiatt keresem főleg a hölgyek társaságát, mert mindig is velük jöttem ki jobban. Mind általános, mind középiskolában. Még melóhelyeken is.)


Egyedül nagyrészt csak a filmek/sorozatok/játékok maradnak mint szabadidős tevékenységek.


Ezen szeretnék változtatni. Akár mozival, akár színházzal, állatkerttel, múzeummal, vagy csak parki sétákkal, esetleg túrákkal, vagy a város felfedezésével stb. Amihez éppen kedvünk van.


Egy dolog ami nálam abszolút a -Nem- kategória az a bulihelyek, klubbok és bármi egyéb ami nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztásával jár.

Illetve nem dohányzom, de nem zavar ha a másik igen. Szóval ez abszolút nem kizáró tényező.


Még magamról. Különböző béna internetes tesztek alapján introvertált személyiség vagyok. Bár, én inkább magamat valahol az intro és extrovertált között helyezném el. Bár, nem annyira lényeges ez szerintem, csak biztosan van akinek ez is számít.

Őszinte embernek tartom magam, ismerőseim szerint pedig jó hallgatóság és beszélgető partner vagyok. Meg elvileg vicces. De ez tökre szubjektív, hogy kinek ki/mi hogyan és miért vicces.


Külsőm, ha ez is érdekes lenne bárkinek, barna haj, barna szem, világosabb bőr, 173 cm "magas" kb 75kg. Barátok szerint átlagos, kedves külsejű srác.


Fontos még, hogy helyileg főleg Budapest és közelebbi vonzáskörzete jöhet szóba, mivel Én is ott töltöm a legtöbb időmet.


Azt hiszem elöljáróban ennyi elég. De minden felmerülő kérdésre szívesen válaszolok.


Illetve kérlek, ne a kérdés alá írjatok egyszavas dolgokat, mint például: írj, igen beszélgetnék, stb.

Hanem írjatok nyugodtan, rövid bemutatkozásnak is nagyon fogok örülni! És mindenkinek, mindenképpen válaszolok!


Köszönöm, hogy elolvastad! Nem volt rövid, de ennyire tudtam csak összezsúfolni.



2022. okt. 16. 08:31
 1/4 anonim válasza:
nem
2022. okt. 16. 11:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszod! :)
2022. okt. 16. 11:24
 3/4 anonim válasza:

Szia. Én szívesen ismerkednék, beszélgetnék veled.

19/L

2022. okt. 17. 11:40
 4/4 anonim válasza:

Szívesen barátkoznék veled.

Bár nem lány vagyok, ha szívesen ismerkednél, küldj privit. (Akár csak egy sziát, de nem írok hosszú bemutatkozást, amíg nem derül ki, hogy szeretnél-e ismerkedni).


22F, Bp

2022. okt. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!