Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van még rajtam kívül Borsod...

Orsolya kérdése:

Van még rajtam kívül Borsod megyében/Miskolc környékén leszbikus lány aki szívesen ismerkedne? 17 éves lány vagyok. Csak lányok írjanak.

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 00:02
 1/10 anonim válasza:
Nincs.
2022. okt. 23. 00:02
 2/10 anonim válasza:

Igen van, bár én kicsit idősebb vagyok nálad.

28N

2022. okt. 23. 11:24
 3/10 anonim válasza:

Csak nekem tűnik, hogy a FB profilja kamu???

Tele van általános iskolás kislány képeivel...

2022. okt. 23. 15:52
 4/10 anonim válasza:
Kamuzós pasikkal nem vagyok hajlandó ismerkerdni, bocsesz!
2022. okt. 24. 10:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Már másodjára tettem fel ezt a kérdést, mivel az előzőnél sem hitték nekem. Én tudom hogy ti is láttátok már mindent amit nem kellett volna. Engem is csaptak már be, millió kamu profillal találkoztam már. Egyik sem tudta bizonyítani hogy igazi, nem küldték hangüzenetet, nem voltak hajlandóak hívásozni. Én viszont hajlandó vagyok. És semmi kifogás. Esküszöm. Csak vágyok már a párkapcsolatra. Ennyi. Ha pedig vannak a közelben hozzám hasonlóak nem szeretném ha még azelőtt elijesztenétek őket, mielőtt bizonyítanám hogy igazam van. Az, hogy 13 évesnek nézek ki a képeken, nem azt jelenti hogy annyi is vagyok. Nincsenek pattanásaim, igen, talán kisebb a fejem is, ezt meg is jegyezték már, és nem sminkelek, egyáltalán. Ezért hihetik azt hogy fiatalabb vagyok. Aki pedig nem hisz nekem: Nem akartam semmi rosszat. És tudom hogy milyen amikor már nem hiszel senkinek. Ugyanezt érzem én is. Bár én talán kicsit még reménykedek.. ezért vagyok itt...
2022. okt. 24. 12:10
 6/10 anonim válasza:

Kérdező... akkor nem itt kéne keresgélni, ha mindig pofáraesés a vége.

Az internet tele van LMBTQ ismerkedős oldallal, társkeresővel, vagy bárokkal az országban szinte bárhol, ott kéne megpróbálni, nem itt a gyakoriban!

Itt csak idiótákkal fogsz találkozni és kamu profilokkal!

Nem társkeresőzni vagyok itt, mert tudom hogy abból úgyse fog jó kisülni.

Itt csak más egyéb kérdéseket teszek fel és válaszolok kérdésekre.

Elhiszem, hogy komoly kapcsolatot keresel, de ne itt!

Az egész egy zsákbamacska!


27N

2022. okt. 24. 16:05
 7/10 anonim válasza:
Hogy vagy fent?
2022. okt. 24. 21:37
 8/10 anonim válasza:
Nem is kamu
2022. okt. 25. 09:44
 9/10 anonim válasza:

Nekem írhatsz. :)

16/L

2022. okt. 27. 21:46
 10/10 anonim válasza:
Én biszexuális vagyok de Borsod megyei
2022. okt. 29. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!