Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha nincs olyan elfoglaltságom...

Ha nincs olyan elfoglaltságom ahol más emberek vannak nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Bulikat nem szeretem, egyetlen társas elfoglaltságomat online űzöm de nem mint baráti társsaság, összes hobbim kb ilyen nerdy dolog. Csapatsportot sem szeretem, se az ilyen trendi dolgokat mint az instagram meg tiksztoksz. Facebookot csak arra használom hogy ismerősökkel beszéljek, meg a discordon pötyögök néha. 22/f
2022. okt. 29. 11:31
1 2
 1/11 anonim válasza:

MIt szeretnél megtudni? Nem értem a kérdést.


Ha introvertált vagy netán magányos farkas vagy, attól még le lehet élni az életet tartalmasan.

2022. okt. 29. 11:54
 2/11 anonim válasza:
Mi lesz nehéz?
2022. okt. 29. 11:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem bánnám ha lenne egy nő az életemben azért, még úgy is hogy nem vagyok társsasági ember.
2022. okt. 29. 11:58
 4/11 anonim válasza:
Marad a tarskereso, mashogy nem valoszinu h talalsz.
2022. okt. 29. 12:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha szerencsém van valami facebook vagy discordos helyen, volt már rá példa másoknál, bár az szerencse kérdése inkább.
2022. okt. 29. 12:30
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha mindenképp valami buliban gondolkodnék oda be kéne töltsek rendesen italból hogy élvezzem és szociális legyek. Hmm megfontolandó
2022. okt. 29. 12:32
 7/11 anonim válasza:
Tehát akkor most magadnak megválaszoltad a kérdésed?
2022. okt. 29. 12:40
 8/11 anonim válasza:

"tiksztoksz"? Így tényleg nem lesz könnyű...

Legalább egy edzőterem, nyelvtanfolyam, könyvtári beíratkozás legyen szerintem, ott mind lehet ismerkedni.

2022. okt. 29. 13:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Edzőteremben nem az edzéssel vannak elfoglalva? Régebben jártam, nem ártana manapság sem hogy jobb kondiba kerüljek.
2022. okt. 29. 13:33
 10/11 anonim válasza:

No, néha a kérdés kiírásának az is adhat értelmet (első válaszoló vagyok), hogy az ember maga jön rá dolgokra.


Amúgy az buddhista örökérvényű, leegyszerűsítő bölcsesség jutott eszembe, hogy ha valaki szomjas, adj inni neki, ha éhes, adj enni neki.

Ha szomjas vagy, igyál, ha éhes, egyél.


Azaz, ha valamiben szükséget érzel és tudod is a megoldást, alkalmazd! Azaz, ha sportosabb akarsz lenni, sportolj. Ha társasági életre vágysz, találkozz élőben emberekkel. Ha ismerkedni akarsz, erre is vannak jobb platformok a társkeresésnél. De nehéz akkor lesz az életed, ha mások a céljaid, mint amit elérsz. Fontos nagyon az önismeret is, hogy tisztában légy azzal, hogy te mit akarsz. Ez alapja mindennek. Sajnos sokan azért élik összevissza az életüket, mert nem a saját igényeiket elemzik, hanem másokat, ebből pedig nem lesz célkitűzés.

Nekem is azóta lett jobb az életem, hogy konkretizálom a vágyakat, célokat. Ugyanis ha deklaráltad őket, akkor könnyebb kijelölni az utat, hogy mi vezet oda, mintha azt sem tudnád, merre tartasz...

És csak az számít, hogy te mit szeretnél. Nem megfelelni kell, nem másokat utánozni, hanem kitalálni - kijelölni - és járni a saját utat.

2022. okt. 29. 13:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!