Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagy mellű szőke nők, ismerked...

Nagy mellű szőke nők, ismerkedünk?

Figyelt kérdés
csak nagymellű szőke nők írjanak, trollok kíméljenek. 30 éves komoly, hagyományos értékrendekkel rendelkező férfi vagyok. Komoly kapcsolatot keresek. Alap hogy legyen végzettséged. Privátban várom a levelet, szeretek ismerkedni, írj nyugodtan. :)
2022. nov. 1. 18:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
Azt várhatod, te nyomi😅😅
2022. nov. 1. 20:59
 12/14 anonim válasza:
A nagymellű szőkék nekem is az eseteim, de csak ha a seggük is nagy. Érdeklődők priviben küldhetik a puncit is villantó, de legalább monokinis képeiket "tisztelet, megértés, lelki társ" jeligére! Ja és a feneketekről is küldjetek képet. Egy 43 éves, konzervatív, visszafogott úriember, egy igazi régivágású, korrekt gentleman vár rátok!
2022. nov. 1. 22:06
 13/14 anonim válasza:
A két kamunagymellű kamunő kiesett, de ha feketére festik a hajukat, vagy vörösre, leht róla szó :D
2022. nov. 17. 20:20
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem festett nem kell.
2022. nov. 18. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!