Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki szeretne velem ismerkedni?...

Ki szeretne velem ismerkedni? 20/F/bi

Figyelt kérdés

Lányokkal és fiúkkal is szívesen beszélgetek, ismerkedek. Nyitott vagyok bármilyen barátság,- szex,- és párkapcsolatra is. Eddig csak egy lánnyal volt szexuális kapcsolatom.

190 cm magas vagyok, 80 kg, átlagos testalkatú. A szemem zöld színű, a hajam sötétbarna és rövid. Általában kontaktlencsét viselek. Szeretek olvasni, legfőképp kalandregényeket, thriller és horrorisztikus feldolgozásokat. Kedvelt színek: kék és fekete.

Sport: futás, biciklizés.

Az elmúlt 2 év alatt sokat változott a külsőm, pozitív értelemben: 30 kg-ot fogytam, odafigyelek az egészséges életmódra, valamint változtattam a megjelenésemen is (új öltözködési stílus, szőrtelenítek stb).

Korosztály: 16-35 év közötti lány/fiú/nő/férfi.

Ha ezek után bárki szeretne velem ismerkedni, írjon privát üzenetet! ;)



2022. nov. 5. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Szius remélem te is Marvel fann vagy
2022. nov. 5. 18:45
 2/6 anonim válasza:

Ohh bocsi véletlenül nem a privát üzenetben írtam

Szius remélem te is Marvel fan vagyy

2022. nov. 5. 18:46
 3/6 anonim válasza:
F/Bi... FBI xdd
2022. nov. 5. 20:06
 4/6 anonim válasza:
És merrefelé laksz?:)
2022. nov. 6. 00:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Baranya megyében lakok
2022. nov. 6. 07:39
 6/6 anonim válasza:
szia! nekem írhatsz:))
2022. nov. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!