Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egy lány aki tetszik,...

Van egy lány aki tetszik, kedvelem és már egy ideje beszélgetünk (social médián), meg nem találkoztunk csak terv volt de az se jött össze. Hogyan tudnám megkedveltetni magam vele?

Figyelt kérdés

Mostanába nem szoktam neki írni neki, ő se szokott csak ritkán, próbálok néha beszélgetéseket osszehozni de mindig alig válaszol, idő elteltével és még csak ki se fejti rendesen. Megéri e "küzdeni" érte, vagy hagyjam?

Tippeket, és bármilyen véleményt elfogadok



2022. nov. 12. 16:45
 1/8 anonim válasza:
Kérdezd meg , hogy van e kedve kipróbálni az új Porschédet és figyeld a reakcióját
2022. nov. 12. 16:54
 2/8 anonim válasza:

A találkozó miért nem jött össze? Ő mondta le?

Ha ő miatta nem jött össze akkor esélyes, hogy neki nem jössz be.

2022. nov. 12. 17:04
 3/8 anonim válasza:
2-sel értek egyet, ha rajta bukik el a találkozó, akkor inkább hagyd. Nem fog összejönni, ha ő nem akarja és kár is lenne erőltetni.
2022. nov. 12. 17:55
 4/8 anonim válasza:
Meg is említetted neki konkrétan a találkozást?
2022. nov. 12. 18:02
 5/8 anonim válasza:
Akit érdekelsz, az úgyis keresni fog. Ha meg, nem is az a fajta, akkor meg úgyis megtalálja a módját hogy beszélgetést indítson. Engedd el.
2022. nov. 12. 18:06
 6/8 anonim válasza:

De ha nem írsz neki te sem csak ritkán, akkor nem lehet, hogy a lány azt hiszi nem tervezel vele komolyan, vagy nem is érdekled igazán?

Ezért ő sem ír.

Vagy nem tudom hogy próbálsz beszélgetni vele, de már találkoztam olyannal aki mindig ugyanazokat kérdezte (mizu, hogy vagy, mit csinálsz stb...). ez sok embernek taszító és unalmas, felszínes, semmitmondó, ezekre nem is lehet nagyon mit válaszolni.

2022. nov. 12. 18:16
 7/8 LemoNGo válasza:
Szerintem nem csak a socialmedia ban lehet találni párt úgyhogy próbálj meg ismerkedni esetleg úgy szemtől szemben
2022. nov. 12. 20:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Találkozó betegség miatt lent lemomdva, meg a suli miatt nem jött össze neha
2022. nov. 12. 23:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!