Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamely túrázónő nem szeretne...

Valamely túrázónő nem szeretne eltölteni velem egy hétvégét Popradskiban a Tátra környékén?

Figyelt kérdés

A Horsky Hotelben vagyok. Hétfő reggelig innen el nem megyek. Ha van a közelben túrázónő, akit a személyem esetleg érdekelne, és volna kedve velem tölteni a hétvégét szaunával és teljes ellátással, az kérem, levélben jelezze azt.


Több típus is érdekel. Ne legyen az a nagyon elvont túrázó, aki a tűsarkút megveti és csakis a surranó érdekli. A lovakat se nagyon szeresse, mert az olyanok mindig csak a lovaikba szerelmesek. Nemkimondottan érdekel ezot Erika sem.


Szeressen akarni ittlenni velem mert menő. Nézzen fel a férfira, vagyis hogy énrám. Határozottságom, inteligenciám, tapasztalatom.. rutinom motiválja azt.


2022. nov. 18. 14:18
 1/9 anonim válasza:

te milyen nyelven írsz?

Nézzetek fel rá túrázónők mert ő az, az igazi férfi.

Ha kufircolni akarsz akkor miert kell ahhoz túrázónőnek lennie az illetőnek?

A szaunában nem kell túrabakncs.

Nem mész ki a hotelból akkor meg tényleg nemértem.

Hotelra volt pénz kvára meg nem...

Tapasztaltságod lenyűgöz, a nemlétező intelligenciáddal együtt te alfahím.

Felnézek rád ha magasabb vagy 2 méternél, amúgy meg csak lenézlek ...

2022. nov. 18. 14:59
 2/9 anonim válasza:
Minek mentél oda,ha ki se akarsz mozdulni?Rendelj inkább egy prostit.
2022. nov. 18. 15:23
 3/9 anonim válasza:

Huh, már késztetést is érzek rá, hogy rohanjak hozzád. Egy álompasi vagy.

Ja, nem. :D

2022. nov. 18. 16:15
 4/9 anonim válasza:
Te jó ég! :D
2022. nov. 18. 16:42
 5/9 anonim válasza:

Na és milyen magasságra kellene felnéznem?

A leírás alapján egyértelműen a 007-es vagy, bár nem, mert ő nem a gyakorin csajozik.

2022. nov. 18. 16:54
 6/9 anonim válasza:

Itten vagyok te csodálat. Bár már nem vagyok nő, sem túl nőies, de határozottságod, és iskolázottságaid összessége szublimálja a gátlásaimat mert menő. Ha akarod bájom te vagy az én párom. Loval te ne gyere én utánam mert azok csak magukba szerelmetesek, mintsem hogy én fel nézzek rád ezek függvényében. Ha tégedet nem zavar, hogy kettőnk közt nincs nemi differencia akkor irjál nekem szépeket.

Lajoska voltam, szintén a hegyrül.

2022. nov. 18. 22:23
 7/9 anonim válasza:

A Horsky Hotelben lakom epp par napig. Csak tusarku es koktelruci volt a taskamba…. A hegyrol nem szolt senki.

Azt hiszem rendelek magamnak egy csinos fiukat a szombamba most azonnal.

25-os a szobaszamom….

2022. nov. 19. 02:02
 8/9 anonim válasza:
Hölgyek már csak 2 nap és az alfahím visszamegy a feleségéhez papucsállatkásat játszani.
2022. nov. 19. 13:48
 9/9 anonim válasza:
Én lóval akartam menni, de hála istennek az utolsó pillanatban még meg tudtam fordulni.
2022. nov. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!