Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt kocka, geek beállít...

Vannak itt kocka, geek beállítottságú meleg fiúk akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés

(Meleg kérdés, véletlenül sem vagyok lány:) - csak azért írom ezt le mert ahogy olvastam más kommenteknél ebből szokott félreértés lenni)


Az egyszerű, introvertált, nem bulizós, kedves fiúkat tartom igazán vonzónak, aki szabadidejében szívesen játszik, csinál olyan dolgokat, ami a mai fiatalságnak általában nem érdekes (könyvek, filmek, társasjátékok) - nem social cringe személyiségre gondolok, mert kimenni jó, és kell is - de ahogy látom manapság a bulik és a piálás nagyon erőteljesen hat a meleg szubkultúrára.


Amikor kiskamasz voltam, meg nem volt még erőteljes social media domain olyan sok ilyen jellegű és beállítottságú fiatal volt, Ők hova tűntek?


Én magam nem mondanám annyira geeknek, én is szeretek játszani, babrálni, és inkább vagyok otthonülős meg hétvégén kirándulós, minthogysem minden csütörtökön-pénteken bulizós. De összességében van benne valami szupervonzó, ha valaki érti és szereti a geek dolgokat.:)


Családcentrikus értékeket vallok, hiszek a kapcsolatok erejében, nem csak egyéjszakásra vágyom.


Szeretem ha valaki magas, de semmi nincs kőbevésve. A kiegyensőlyozottság és az, hogy legyenek szokásaink az sokkal fontosabb.:)


Valaki az olvasók között, lenne kedve ismerkedni? :)


Gonosz és utálkozó kommenteket köszönöm, de nem szeretnék.


Bp25



2022. nov. 22. 10:18
 1/7 anonim válasza:
Én Debrecenben keresek ilyen fiút, csak hetero változatban, 18 év körül, szóval ha van ilyen itt, akkor ő meg nekem írjon :)
2022. nov. 22. 11:48
 2/7 anonim válasza:
Az internetről azért tűntek el, mert elfogadottabb lett, nem csak “sunyiban” mernek ismerkedni.
2022. nov. 22. 12:23
 3/7 anonim válasza:
Kár,hogy nem tudok húsz évet visszafiatalodni -mert minden passzol:)
2022. nov. 22. 12:46
 4/7 anonim válasza:

Írj rám ha gondolod.

23 éves meleg srác vagyok.

Szoktam gépen játszani, és szeretek társasozni és szocializálódni.

E mellett majdnem minden nap délután van edzésem.

2022. nov. 22. 12:50
 5/7 anonim válasza:

Szia írj ha szeretnél.😃😃

Én 17 éves srác vagyok, én sem mondanám magam geggnek,de azért...

Szeretek sportolni minden este sportolok úgy 17:30-tól úgy 19:00-ig,szeretek mindenről beszélgetni meghalagtom (meghallgattlak)

az embereket (és persze téged is 😊😊) idegeskedni nagyon nem szeretek,ha el kezdek valamin idegeskedni akkor inkább meg állok és levegőt veszek 4-szer egymás után,lehet hülyén hangzik de nekem eddig nagyon sokat segít , továbbá, imádok zenét hallgatni,amit nem szeretek az a rakendrol de ha te szereted hallgatni akkor el hallgatom valahogy 😅😅

Játszani is szeretek főleg X-box(-zozni) ööö mi is van még,a kedvenc tantárgyam az a matematika szeretem,de néha már annyit matekozok ,hogy el felejtek még össze adni is 😅😅😅 és nagyon szeretek nevetni és szeretni,ha szimpatikusnak tünök akkor írj addig is szia🥰🥰🥰

2022. nov. 22. 19:21
 6/7 anonim válasza:
Itt csak olyanok vannak normális ember nem jön fel gyakori kérdésre😂
2022. nov. 28. 11:30
 7/7 anonim válasza:
Ezek szerint te sem vagy normális,f@szkalap
2022. nov. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!