Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az incelek valójában olyan...

Az incelek valójában olyan emberek, akiknek irreális társkeresési elvárásaik vannak?

Figyelt kérdés

Ugye eredetileg arra szolgál a kifejezés, hogy "önhibáján kívül nőtlen"

A valóságban viszont olyan férfiak ők, akik átlagosak (vagy inkább alattiak) és átlag feletti külsejű nőkre vágynak, mindezt úgy, hogy ők maguk minimális erőfeszítést tesznek (vagy egyenesen semmit) az ismerkedés érdekében. Saját felelősségüket egyszerűen áthárítják a másik nemre.

Egyetértesz?



2022. nov. 22. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim válasza:

70


“ Több energia, más technika, de bőven nem lehetetlen. ”


Kérdés az, hogy megéri-e költség-haszon szempontjából, Chadéket is érdekelné-e a nő ha nem olyan könnyen jönne amilyen könnyen jön. Szóval mielőtt halálra köveznétek minket érdemes ezeken elgondolkodni. Nekem is nagy áldozatok árán összejött a nő de megérte-e összességében? Nem. A nő, a párkapcsolat nem fenékig tejfel és ezt a Chadek is tudják de áll a bré ezért lemennek a szórakozóhelyre és becsajoznak, de ha nem menne olyan könnyen lehet inkább nem vállalnák azokat a dolgokat amikkel csomagban jön a nő.

Szóval mielőtt minket elítélnek itt egyesek jó lenne a tényekkel és a teljes képpel tisztában lenni!

2022. dec. 6. 17:11
 72/87 anonim válasza:

71, jó, de miért máshoz képest akarsz nőt?:D

Nekem eszembe sem jutott, hogy azért vágyom nőre, mert más is azt teszi.. Felőlem más falhat percenként 20 nőt vagy egyet sem soha, ez engem nem érint.

És a párkapcsolat faxnis? Na, tényleg?:D Persze, hgoy az! Eg ymásik ember életét kell a sajátoddal összeigazítani!:D Persze, hogy nem egyszerű, energiaigényes. Van akinek ez tetszik, van akinek nem. De akinek ez nem tetszik, az miért panaszkodik, hogy nincs párkapcsolata, ha valójában nem is szeretne?:D

És én most a megtartásról beszélek, aminek az "energiaszükséglete" mértéktelenül nagyobb a párkapcsolat kialakításához képest.

2022. dec. 6. 17:20
 73/87 anonim válasza:

72


“ És én most a megtartásról beszélek, aminek az "energiaszükséglete" mértéktelenül nagyobb a párkapcsolat kialakításához képest.”


Főleg ha nem vagy szögletes férfi. Sokkal többet kell pitizned, meg kell alázkodnod, nem adhatod saját magad személyiségét (én például a domináns férfias vagyok alapjáraton) mert pont azért jönnek elvileg össze a Chadekben sokat csalódott 30-as nők csúnyácska férfiakkal mert ők olyan kedvesek és figyelmesek meg cukorfalatok. Na ha alapból nem ilyen a személyiséged hanem mondjuk olyan mint apádé, tehát domináns és férfias, akkor a nők köszönik szépen nem kérnek, mert ez a személyisé kizárólag egy Chad külsővel passzol, incel külsővel nem eredeti. Tehát jó eséllyel önmagadat is fel kellene adnod és lemenni cuki pincsikusziba.

2022. dec. 6. 17:40
 74/87 anonim válasza:

Őőőőőhm, nem értünk egyet.

Ami azt illeti pont a határozottság lenne az, ami kompenzálhat egyéb hiányosságokat. Ha a nők azt látják, hogy oda fúj a szél ahova csak akar, akkor hamar megállapítják, hogy te nem nőt keresel, hanem gazdit. Ez pedig sokakat elriaszt.

De mindegy, te még mindig más férfiakhoz hasonlítgatod magad. Amíg ez így van, esélytelen érdemben a párkeresésről beszélni.

2022. dec. 6. 17:45
 75/87 anonim válasza:
Ez olyan mint egy piac. Persze, hogy más konkurenciához kell viszonyítanod magadat.
2022. dec. 6. 17:57
 76/87 anonim válasza:
75, nem, nem olyan. ELÉG jónak kell legyél a csajhoz, nem pedig valaki másnál jobb.
2022. dec. 6. 18:13
 77/87 anonim válasza:

76


De ha azt látod, hogy milyen termékekre van igény akkor be tudod magad is árazni. Illetve a keresletet rád az alapján is tudod mérni, hogy mennyien érdeklődnek a típusod iránt.

2022. dec. 6. 18:18
 78/87 anonim válasza:
A csajokat az is taszítja, ha emberekre termékekként gondolsz.. csak mondom..:D
2022. dec. 6. 18:23
 79/87 anonim válasza:

78


De hát ők is úgy válogatnak pasik közül mint ha termékek lennének. :)

2022. dec. 6. 18:55
 80/87 anonim válasza:
A férfiak csak termékek, a nők pedig ártatlan, érző lények. Mit nem értesz ezen?
2022. dec. 6. 23:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!