Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért haragszanak (titkon) a...

Miért haragszanak (titkon) a magyar férfiak azokra a nőkre akik fekete/félvér/arab pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
Az életben is elítélőek meg valahogy itt is dőlnek a gúnyos beszólások az ilyen kérdéseknél pedig más társkeresési preferenciákat nem gúnyolnak ki így közel sem mint ha valaki ehhez köti a párkeresést.
2022. nov. 26. 16:51
 1/9 anonim válasza:
Mert buta naiv az a nő aki idegennel társul. Az arab de a déli népek nőket elnyomó képmutató babonas fanatikusok nyíltan és lehazudva . A hazai cigányság ennek a bizonyitéka , Damu R . Fel lehet hozni az ezer elrettentő példával szemben Csősz Bogi Heidi Klum esetét de az csekély . A kékfény évek óta teli de a neten is lehet kutakodni milyen az a hagyaték és jelenség a bevándorlók által ellepet részeken , a nő szolga másodrendű .
2022. nov. 26. 17:25
 2/9 anonim válasza:
Mert azt hiszik, ettől kevesebb nő jut nekik.
2022. nov. 26. 20:31
 3/9 anonim válasza:

Ez olyan, mint amikor a kislány egy olyan játékot akar, ami drága.


Nincs mindenkinek, szóval felvághat vele.

Röviden ennyi.

2022. nov. 27. 11:20
 4/9 anonim válasza:
Kár, hogy nem lehet fogadni az ilyen kapcsolatokra, meggazdagodtam volna már :D
2022. nov. 27. 13:04
 5/9 anonim válasza:
Mert normális ember nem keveredik velük ennyi tiszteli a faját
2022. nov. 28. 11:18
 6/9 anonim válasza:
De ha ez a faj már el van korcsosulva és alig lehet igazi férfit találni, akkor hadd keressünk már valami talpraesett fajtát! A legtöbb fiatal magyar "férfi" még ül az anyja szoknyáján, ki van szolgálva, nincs munkahelye, bunkó a nőkkel, nincs szókincse, életképtelen, siránkozik, gépezik egész nap, piál, stb. Hát köszönöm szépen, inkább legyen egy normális, belevaló cigány pasi, mint egy ilyen óvodás nyikhaj. Lehet fikázni, de sokan így gondoljuk.
2022. nov. 29. 17:44
 7/9 anonim válasza:

#6

Az hogy te ezt gondolod, nem azt jelenti, hogy mások, a többség vagy akárki más ezt gondolja.

2022. dec. 1. 07:45
 8/9 anonim válasza:
Gondolom akik más nemzetiségű férfit választanak, valószínűleg hasonlóan gondolják.
2022. dec. 1. 11:23
 9/9 anonim válasza:

Én próbálkoztam, nem egy magyar kapcsolatom volt


Hát kedves magyar férfiak nem akarok senkit sem bàntani, de a nyomukba sem értek.

Milyen a magyar pasi: lassan már nekünk kell udvarolni, rohanni utànuk, egyfolytàban finganak, utàlnak fogatmosni, a "Szeretlek " szót max napi 1x mondják, azt is már monoton szerűen. Egy idő utàn a kapcsolat át megy inkább barátságba.... lelkizni nem lehet velük.


Arab a párom: Minden nap udvarol, bókol, tenyerén hordoz, törődik velem, királynőként kezel, és nem rest lelkizni sem,minden PERCBEN érezreti hogy én vagyok a vilàga.


Erről ennyit.......

2022. dec. 14. 17:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!