Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Negyvenes szűz pasi vagyok....

Negyvenes szűz pasi vagyok. Huszonéves nagyszájú lányok, valaki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok, eddig csak a melónak éltem, de egy halálközeli élmény fordított a gondolkodásomon. Szeretnék egy nyitott fiatal csajjal beszélgetni, ismerkedni, szimpátia esetén nyilván többet is.
2022. nov. 28. 14:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát igen olyankor jön rá az ember hogy mennyi mindent is kihagyott nem csinált semmit az életében. Én tanácsom sürgősen keressél fel egy prostit ne várj az igazi szerelemre tapasztald meg hogy milyen érzès aztán irány tovább fejlezd az életed nem késő még semmi.

Bár kiváncsi lennék az elmúlt 40évben mivel foglalkoztál

2022. nov. 30. 10:57
 12/12 A kérdező kommentje:

Prostik nem érdekelnek. Elmehettem volna már rengetegszer, nem félek a nőktől, kommunikálni is tudok. Egyszerűen önbizalomhiányos vagyok és ezért nem kezdeményeztem ilyen céllal.

Nem vágom fel az ereim ha itt nem akad senki, majd akad máshol.

2022. nov. 30. 15:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!