Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk! Mi a legfrappánsabb...

Fiúk! Mi a legfrappánsabb válasz arra, amikor egy csaj az ismerkedésnél a "van barátom" szöveggel próbál lekoptatni?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszokra vagyok kíváncsi, amik élesben is elhangzottak, és utána még sikerült folytatni a beszélgetést a lánnyal.

2022. dec. 7. 12:09
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Ok csá
2022. dec. 7. 12:11
 2/38 anonim válasza:
Nekem is
2022. dec. 7. 12:13
 3/38 anonim válasza:
Én azt mondanám neki, hogy: Hé, ne legyél ennyire nyomulós, majd hívhatsz a barátodnak 2 randi után, rendicsek?
2022. dec. 7. 12:20
 4/38 Camorri válasza:

"Nekem is!, Amúgy annyira szupcsi táskád van"


Vagy


"Szuper! Akkor csak egy sráccal vagyok versenyben"

2022. dec. 7. 12:43
 5/38 anonim válasza:

Jézusom.

A nem az nem. Nem jössz be neki, örülj hogy ilyen szépen fogalmaz és nem azt mondja, hogy “ronda vagy és a kisugárzásodtól is rosszul vagyok”. Mert erre gondol. (+ még lehet barátja is van)

2022. dec. 7. 12:49
 6/38 anonim válasza:

Én, helyzettől függően ezeket nyomom le:


"És? A tulajdona vagy?"


"Add meg a számát! Felhívom, és elkérlek."


"Az jó, de én a szeretőd akarok lenni."

2022. dec. 7. 12:50
 7/38 anonim válasza:

5.


Ezért van annyi magányos pasi, mert így gondolkodnak. Vesztesek.

2022. dec. 7. 12:51
 8/38 anonim válasza:

Nő vagyok, konkrétan pontosan ezt gondoljuk ilyenkor.

Szánalmas, hogy indirekt ennyire megsértelek, de te még akkor is pitizel.. 😅

5. Voltam

2022. dec. 7. 12:55
 9/38 Camorri válasza:

Kedves #5,8

Akkor miért nem tudsz egyenes lenni? Igenis mond meg neki, hogy nem tetszik. Ne így tereld a dolgokat, mert ez rosszabb.

Gondolom ha egy férfi csak meg akar fektetni, és végül megteszi, aztán szóba se áll veled, akkor meg jönnek a kérdőjelek a Te buksidban is, hogy de mégis miért, amíg rá nem jössz hogy csak ezt akarta...

A fiúk fejében is ilyenkor az fogalmazódik meg, hogy oké most még van barátja, de ez változhat. Ha azt kapja hogy semmi esetre se, akkor azt fel tudja fogni, persze vannak nagyon hülyék is...

2022. dec. 7. 13:03
 10/38 anonim válasza:

8.


Akkor miért nem ezt mondjátok, buta libák? Mondjátok ki: "Nem teccő!"


Ez olyan, mintha a szerelő azt mondaná, hogy nincs víz a tartályban, ezért nem tudom lehúzni a WC-t.

Csak épp nem tenné hozzá, hogy azért, mert eltörött a cső, és ázik a szomszéd helyiség fala.

2022. dec. 7. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!