Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Házas vagy kapcsolatban élő...

Házas vagy kapcsolatban élő nő ismerkedne? 36éves házas férfi vagyok

Figyelt kérdés

2022. dec. 25. 18:11
 1/6 anonim válasza:
És az asszony megengedte?
2022. dec. 25. 18:26
 2/6 anonim válasza:
36 éves házas nő vagyok. Miért szeretnél ismerkedni? Jól vagy?
2022. dec. 25. 18:42
 3/6 anonim válasza:
Keresztvíz még megvan vagy már elárasztottak a megmondóemberek a szeretet ünnepére?
2022. dec. 25. 21:03
 4/6 anonim válasza:
Mért kell sunyi pocsnek lenni?
2022. dec. 27. 20:58
 5/6 anonim válasza:

persze, hogyne :).. a randira a feleséged is elkísér vagy csak fuvaroz a helyszínre? :)

A fogyasztásom tudom rendezni, de ha úgy alakul, akkor a közös kasszából hívsz meg? :D

…és igen. Szerintem is ez tök szánalmas- jött itt valaki a szentelt vízzel

meg a szeretet ünnepével, hát depláne…

Nekem gerinctelen, sunyi, hazug ember nem kell az életembe, másnak meghagyom a nagyszerű lehetőséget. Ha a házastársával ezt megteszi (nem, nem ok a szexhiány!!!), akkor egy vadidegen nő sok jóra számíthat a becsületes amorózótól tényleg…

…de tudjuk, ő az áldozat, meg jajj szegény gyerekek meg nincs szex meg épp válik, hogyne.

BUÉK:)

2022. dec. 30. 17:46
 6/6 anonim válasza:
Hehehe, esélyed sincs kérdező, mert csak az olyan megcsalt fapinák trollkodják szét a kérdésed, akik a lőtéri, féllábú döglött kutyának sem kellenek, s benned látják az ellenséget. 😀😀😀
2022. dec. 30. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!