Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társat kereső zenészek, hol...

Társat kereső zenészek, hol vagytok?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen ember rajtam kívül, mehet a kommentbe az életkor, hangszer stb., így lehet egymásnak írni.

2022. dec. 28. 22:42
1 2
 11/13 anonim válasza:

5. A DJ mióta zenész? Tudod egyáltalán, mi a különbség a dúr és a moll között? Kérdezem ezt úgy, hogy használtam én magam is az FL Studiót, viszont kotta alapú programban szerkesztettem magát a zenét a főszólammal, basszussal, akkordokkal, mindennel. Az, hogy cserélgeted a patterneket a zenegépben, miközben szól a zene, attól nem leszel zenész. Ha mondjuk írsz valami zenét zongorára, amit két kézzel kell lejátszani, és legalább a jobb kézen két ujjat is kell közben egyszerre használni, akkor elmondhatod, hogy zenész vagy.

Van itthon amúgy két akutsztikus gitárom, egy komolyabb szintim (komolytalanabb szinti több is), ezeken szoktam néha játszogatni, illetve a számítógépet használni zenélésre, néha dallamok írására. Mivel más hobbijaim is vannak, sajnos mostanában kevesebbszer kerültek elő a hangszerek.

45/F

2022. dec. 31. 10:15
 12/13 anonim válasza:
Gitár, zongora, ének 22F
2023. jan. 3. 10:51
 13/13 anonim válasza:
47F/gitár. Tudom, ebben a korban már szemetet kellene lehordanom a családnak. 😂
2023. jan. 10. 04:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!