Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hanyadik kapcsolat után...

Hanyadik kapcsolat után találtátok meg azt az embert akivel most párkapcsolatba vagytok? Nehéz volt az ismerkedés kezdtekben? Hogyan jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Nemtől független a kérdés tehát fiúk/férfiak, lányok/nők nyugodtan írjatok.

2022. dec. 30. 17:37
 1/5 anonim válasza:
Tiniként volt két barátom fél-fél évig, utána egy tartós kapcsolat 12 évig, a mostani meg 30 éve tart
2022. dec. 30. 18:02
 2/5 anonim válasza:
Nem tartom szamon, hanyadik volt. Sok. >;-)
2022. dec. 30. 18:38
 3/5 anonim válasza:
A 7. komoly kapcsolat a mostani, 14 éve tart. Közben több olyan is volt, ahol rövid időn belül kiderült, hogy komoly dolgot nem akarnék, de ideiglenesen jó volt. Az előző 6 komoly közül az egyik borzasztó rossz lett egy idő után, 2-nek tudom miért lett vége, ott az együtt lakásnál kiderült, hogy nem illünk össze, 3-ból lehetett volna végleges kapcsolat is, nem tudom miért szakítottam meg ezeket, azt hiszem tapasztalatlan voltam, mégjobbat akartam. Mondjuk nem bánom, csak így utólag látom, hogy ilyenekért sokan bármit megtennének én meg nem tudtam értékelni.
2022. dec. 30. 20:50
 4/5 anonim válasza:
Tiniként elég sok futó kapcsolatom volt, de ezek a tipikus fellángolós sztorik voltak, nem volt bennük semmi mélység, ennek ellenére nem bánom, szerintem nem baj ha ezt kiéli magában az ember fiatalon. Aztán volt 19-21 évesen egy időszak amikor már tényleg szerettem volna komolyan lenni valakivel, de ahogy az lenni szokott, akik nekem tetszettek nem viszonozták, az önbizalmam itt kicsit meghanyatlott, és elkezdtem teljes mértékben sz*rni rá hogy találjak bárkit, jártam a barátaimmal-haverjaimmal mindenfelé, de nem tettem erőfeszítést hogy ismerkedjek bárkivel, csak sodródtam az árral, és őszintén szólva jó is volt, mert szabadnak éreztem magam. Aztán sok apró véletlen összessége oda vezetett, hogy találkoztam azzal a lánnyal - ma már inkább nővel -, akivel azóta már 6 éve szerelemben és boldog párkapcsolatban vagyunk. Pont akkor, amikor tényleg kicsit sem érdekelt az ismerkedés. Szerintem ebből tanulság, hogy ha erőltetsz valamit, az nem lesz jó. Az igazán jó dolgok akkor jönnek, ha önmagadat adod.
2023. jan. 5. 15:02
 5/5 anonim válasza:
Tiniként volt egy elég gyerekes kapcsolatom, az egy évig sem tartott. Utána jó 2,5 évig egyedül voltam, majd egy komoly 7,5 éves kapcsolatom lett. Abban sok szépet átéltünk együtt, sokat haladtunk előre, de sajnos egy idő után kihűltek az érzelmek. Aztán közel egy év múlva ismerkedtem meg a mostani párommal, akivel lassan 2,5 éve együtt vagyunk, de nem mondanám, hogy igazán harmonikus a kapcsolatunk... Van amikor jól elvagyunk, de sokszor eltérő nézeteink vannak és valószínűleg nem fogunk örökké együtt maradni ezek miatt.... Vele minden nagyon gyorsan alakult, de ez időnként lehet, hogy nem előny. Neten ismerkedtünk meg egyébként, és hamar összejöttünk.
2023. jún. 7. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!