Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok,van kedvetek ismerkedni?

Lányok,van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok,szeretnék ismerkedni kedves lányokkal 😊
2022. dec. 31. 14:57
 1/6 anonim válasza:
Itt a lányok általában nem akarnak ismerkedni a srácokkal, nézz meg egy olyan kérdést, amit lány ír ki, egyből hozzászól egy csomó lány, de ha fiú szeretne ismerkedni, akkor olyan, mintha itt se lennének. Kevés a kivétel sajnos.
2022. dec. 31. 14:59
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt tapasztalom én is
2022. dec. 31. 15:02
 3/6 anonim válasza:

Mindegy, én úgyis törölni fogom magam innen, és új lendülettel fogok nekivágni az Újévnek. :)


Részemről már nem egy ismerkedős kérdést írtam ki az oldalra, ha volt is jelentkező, akinek szimpatikus lennék, arról kiderül, hogy túl messze lakik tőlem. Ha esetleg sikerül is valakivel jól elbeszélgetnem, arról meg az derül ki, hogy nem az esetem. Ennél még Tinderen is több esélyem lenne, szóval vagy ma, de legkésőbb holnap tűzök el innen.

2022. dec. 31. 15:06
 4/6 anonim válasza:
honnan írsz?
2022. dec. 31. 15:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Tolna megyében élek
2022. dec. 31. 15:39
 6/6 anonim válasza:
Messze sajnos
2022. dec. 31. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!