Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lànyok, Ismerkednétek egy...

Lànyok, Ismerkednétek egy komoly kapcsolatot kereső, 22 èves sràccal?

Figyelt kérdés

Röviden rólam hogy jelenleg egyetenista vagyok, gèpèszmèrnöknek tanulok. Nyitott vagyok minden témàra, viszont a személyisègem kissè introvertàlt. Nem jàrok bulizni, nem iszom.

Mindig meghallgatom a màsikat, szívesen segítek és tàmogatom mindenben akit csak tudok. Szeretem ha boldog embereket làtok magam körül.


A környezetemben jószívűnek tartanak, de nyilvàn vannak rossz tulajdonsàgaim is.

Külsőleg annyi hogy van rajtam kb 10 kg súly plusz, de dolgozom rajta. Néha tudok türelmetlen és ideges lenni, de szerencsère erre nem kerül gyakran sor.



2022. dec. 31. 16:10
 1/10 anonim válasza:
Szia Melyik egyetemen tanulsz?
2022. dec. 31. 16:29
 2/10 anonim válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2022. dec. 31. 16:43
 3/10 anonim válasza:

#2


Számodra csak ez a 2 dolog lényeges? Na és miért írsz hasonló hozzászólásokat szinte mindig ismerkedős kérdések alá? Privátban nem lenne egyszerűbb megkérdezni? Mitől félsz? És miért írsz mindig kisbetűvel? Csak tudnám, hogy ki is lehetsz...

2022. dec. 31. 17:22
 4/10 anonim válasza:
3# neked nem tök mindegy ki ő? :D
2022. dec. 31. 17:55
 5/10 anonim válasza:
#4 nem mindegy a #3-asnak, mert tőle nem kérdezi meg
2022. dec. 31. 19:05
 6/10 anonim válasza:
El kell hogy keserítselek, sajnos a nők/lányok csak a pénzre hajtanak általában. 10-el több vagyok mint Te, szintén gépész (de már rég végeztem meg dolgozom) komolyabb kapcsolat nélkül, normális lányt találni kb. lehetetlen küldetés...
2022. dec. 31. 23:30
 7/10 anonim válasza:
De azért neked kívánom, hogy járj nagyobb sikerrel mint én, és legyen akiért érdemes élned, szívetekben békességgel, szeretettel.
2022. dec. 31. 23:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó két hozzàszólàs nagyon jól esett. Viszont kìvànom hogy legyen egy nő, akivel békèben és szeretetben telik majd el az élet hàtralevő része. Jó èrzès hogy vannak még normàlis emberek ebben a vilàgban.
2023. jan. 1. 01:22
 9/10 anonim válasza:

#3

Mert mi van akkor, ha a kérdező pl 169cm, a #2 pedig 180cm? Nem minden a magasság, de azért van egy határ, ami elfogadhatóan zavaró lehet, nem? A súly pedig megint csak egy ilyen dolog. Ha a kérdező 177cm és 105kg, akkor valószínüleg nagydarab (teljesen mindegy, hogy izom vagy túlsúly), ami lehet #2-nek egyáltalán nem vonzó. Hiába jönnének ki nagyon, ha a szexuális vonzalom nincs meg két ember között, akkor csak barátok lesznek... (nyílván aszexuálisuk kivétel).


Tehát a fentebb említett dolgok jobb, ha kiderülnek még most, mert lehet jót beszélgetnek, de közben a kérdező meg teljesen az a típus, akit #2 semennyire se tart vonzónak.

2023. jan. 1. 17:30
 10/10 anonim válasza:
Írj, ha van kedved.
2023. jan. 21. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!