Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak még itt olyan hölgyek...

Vannak még itt olyan hölgyek akikkel lehet jókat beszélgetni?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék, néha össze is jön, de a legtöbben olyan közömbösek. Nem tudnak semmilyen témát se felhozni, vagy érdemben hozzászólni az adott témához, vagy csak egyszavas válaszokat adnak. Vannak itt olyanok is akikkel hosszan el lehet beszélgetni bármilyen témáról és nem lép le 5 perc után?
2023. jan. 10. 17:01
 1/5 anonim válasza:

Nem, kor?

Beszélgetés v. társkeresés? v. Kettő az egyben?

2023. jan. 10. 17:21
 2/5 A kérdező kommentje:
30/f egyelőre beszélgetnék, barátkoznék
2023. jan. 10. 17:28
 3/5 anonim válasza:
Szia velem lehet
2023. jan. 10. 18:07
 4/5 anonim válasza:
Szerintem minden csaj ezt hiszi magáról, főleg itt. Aztán még a tőmondatokat is úgy kell harapófogóval kihúzni belőlük, végül 2-3 üzenet után eltűnnek. "Jobb" esetben érdeklődnek, és csak később lépnek le, de addigra legalább lefuttatnak veled jó néhány felesleges kört. De persze csak te lehetsz a hibás, mert nyilván "rosszul csinálsz valamit", esetleg "unalmas vagy", ők sosem hibásak semmiben.
2023. jan. 10. 18:33
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én azt gondolom, velem lehet.

Ha esetleg nem lenne meg a szimpátia, vagy az érdeklődés egymás iránt, azt meg szoktam mondani, és nem csak úgy eltűnök.. De ezt elvárom a másik féltől is.

Ha van kedved, írhatsz, megpróbálhatunk beszélgetni. :)

2023. jan. 10. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!