Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akkor most már túl késő meglépni?

Akkor most már túl késő meglépni?

Figyelt kérdés

Minden nap munkába menet ugyanazzal a busszal utazom egy lánnyal, aki tetszik. Nyáron csinos, de télen is nagyon jól néz ki. Mindig egyedül utazik, telefonozik, vagy zenét hallgat. De legalább már egy éve szoktam látni ha azzal a járattal megyek. Semmit nem tudok róla, néha találkozik a pillantásunk és ennyi. Eddig soha nem mertem közeledni hozzá, meg most mit mondjak neki ennyi idő után, h Atti vagyok a hegyről, vagy megkérdezzem, h szia, te is ezen a buszon utazol?


Ha eddig nem közeledtem hozzá, hagyjam a fenébe, mert úgyis elkönyvelt nyuszinak?



2023. jan. 12. 10:22
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ezt most megbeszélted magaddal. .. Soha ne késő!

Menj oda hozzá legközelebb, Ati, ha üres az ülés mellette, kérdezd meg, szabad-e. Úgyis igent mond, ha kedves és/vagy kíváncsi rád.

Ha nem, hát nem; akkor késő már. De ha így van, akkor tudd, soha nem volt elég korán, csak nem (te) érdekled.

Azért én drukkolok! 🫶🏼

2023. jan. 12. 10:37
 2/17 anonim válasza:
Nem késő. De attól, hogy munkába egyedül jár, még simán lehet párja, úgyhogy ezt tisztázd, mielőtt nagyon belemelegednél a témába.
2023. jan. 12. 11:14
 3/17 anonim válasza:

Hasonlóan voltam egy lánnyal hogy amikor sétáltam munkába, kb minden nap ugyanakkor ugyanott találkoztunk egy lámpánál és kb egy felé mentünk. Sosem volt merszem beszélgetésbe elegyedni vele. Majd máshova költöztem városon belül és többet nem találkoztunk össze a lámpánál. Ne járj így, mert én azóta is bánom hogy nem szólítottam le. Azt kevésbé fogod bánni idővel ha megpróbálod mint ha meg sem próbálod de nem lesz rá több lehetőséged.

Amit az első válaszoló írt kb úgy menj oda, ha nem vagy szimpatikus neki és nem akar beszélgetni úgyis le fogod vágni, ha meg vevő rá akkor nyert ügyed is lehet. Hajrá!

2023. jan. 12. 11:15
 4/17 anonim válasza:

Mindenképpen menj oda hozzá, nekem nőként volt hasonló élményem, egy srác jött oda hozzám, hogy mindennap lát szinte és nagyon tetszek neki, van-e barátom, lenne-e kedvem ismerkedni.


És a mai napig az egyik kedvenc "ismerkedős" emlékem, akkoriban volt barátom, úgyhogy nem folytattam, de kitudja, bármi lehet.

2023. jan. 12. 12:13
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!


Tudom attól még, h magában látom a szokásos útvonalon, még lehet pasija. Utcán még így nem ismerkedtem és ő nem tudom mennyire nyitott ebben. Azt is mondhatná, h nem adott jeleket, akkor miért közeledtem?!


Bizonytalan vagyok, mert már annyi rossz tapasztalatokkal gazdagodtam az évek folyamán. Nem arról van szó, h nem élem túl, ha visszautasít, csak az útvonal, amin együtt járunk munkába az továbbra is marad és kellemetlen volna összefutni vele újra és újra (nekem legalábbis). Kissé hadarok, ami ismeretlenekkel való társalgásnál szintén nem előny.

2023. jan. 12. 12:59
 6/17 anonim válasza:
szerintem hagyd a fenébe jó lesz majd másnak a nő, aki majd bátrabb lesz :)
2023. jan. 12. 13:32
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit hatos, megfontolandó! :)
2023. jan. 12. 19:19
 8/17 anonim válasza:
Volt itt korábban egy hasonló kérdés, ott a srác végül odaült a csaj mellé, de végül a csaj lekoptatta a kérdezőt. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha nagyon érdekelsz valakit, akkor azért annál több jelet ad, mint hogy néha összenéztek, és lehetőséget teremt arra, hogy meginduljon a beszélgetés (pl. nem dugja be a fülét). Nem akarlak lelombozni, de szerintem azért ne éld bele magad abba, hogy ez a lány akar tőled (vagy bárki mástól) bármit is. Ettől függetlenül egy próbát megér a dolog, és ha esetleg normálisan utasít el, akkor később sem lesz kellemetlen, ha viszont bunkón, akkor megint csak nem neked kell szégyellned magad. Drukkolok neked, próbálj közeledni hozzá, aztán a többit meglátod.
2023. jan. 12. 20:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok és ezért nem merek nyitni, mert nem küldött semmi jelet amitől úgy érezném, h szabad a pálya.
2023. jan. 13. 06:19
 10/17 anonim válasza:
Az is lehet csak véletlenül nézett rád. A férfi mindent célzásnak vesz ezért sok nő már a padlót nézi mikor megy.
2023. jan. 13. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!