Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne valaki egy 31éves...

Atesz1209 kérdése:

Ismerkedne valaki egy 31éves kicsit nehezen megnyíló férfival? 22-28 év közötti lányokkal ismerkednék :)

Figyelt kérdés

31éves férfi vagyok most lett vége 3hónapja egy 4,5 éves kapcsolatomnak kicsit magam alatt vagyok még,de nagyon szeretnék ismerkedni,randizni találkozni

Nehezen megnyíló típus vagyok, ezért nehezen is megy az ismerkedés.

De nagyon várom hogy találjak valakit,ezzel kirángatva magam ebből a helyzetből és szívesen nyitni egy kedves megértő lány felé :)



2023. jan. 19. 17:37
1 2
 1/17 anonim válasza:

Atesz.

25-30 legyen a korosztály szerintem. 22 még nagyon gyerekes meg nem szeretnél szerintem pót apucit játszani. Ha csak baccni kell arra tökéletes lehet, komolyra még nem.

2023. jan. 19. 18:43
 2/17 anonim válasza:
3 hónap alatt túl is léptél? Ez szerencsés
2023. jan. 19. 18:59
 3/17 anonim válasza:
Ateszom, te nem szarral gurigázol
2023. jan. 19. 19:11
 4/17 anonim válasza:

1

Hogy a 22 évesek nem alkalmasak komoly kapcsolatra? Ezt mégis honnan veszed? Ja, várj, kitalálom: volt egy vagy esetleg két ilyen korú partnered és mind otthagytak. Ezzel a felfogással nem csoda. Személyesen ismerek két ilyen korú lányt, mindkettőnek komoly kapcsolata van, az egyiknek másfél, a másiknak lassan három éve.

2023. jan. 19. 19:22
 5/17 anonim válasza:
Komoly kapcsolat... Az mi?
2023. jan. 19. 19:41
 6/17 anonim válasza:

5

Na, hacsak nem te vagy az egyes, akkor sztem írj neki és barátkozzatok. Tudod, a komoly kapcsolat egy olyan dolog, ami neked sosem lesz, mert te tipikusan az az ember vagy, aki olyan gyorsan váltogatja a partnereit, hogy még a nevüket sem tudja megjegyezni. Nem csoda hát, hogy a legtöbb kapcsolata tönkremegy, hisz minidig a régebbi partnerei nevén szólítja a jelenlegit az ágyban. :-)

2023. jan. 19. 20:41
 7/17 anonim válasza:
Jól van ügyes vagy, de most már menj aludni
2023. jan. 19. 21:23
 8/17 anonim válasza:
Igaza van a kilencesnek, én a helyedben nem büszkélkednék azzal, hogy naponta cserélem a partnereimet. Lehet hogy nem te vagy az 5-ös, de ugyanolyan vagy az biztos.
2023. jan. 19. 21:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Srácok,lányok ezek a beszélgetések lassan már nem is a kérdésemhez a kiírasomhoz tartoznak lassan 🙄🤣
2023. jan. 19. 21:32
 10/17 anonim válasza:
Nah akkor Atikám figyelj! 3 hónap egy ilyen hosszú kapcsolat után lókukesz. Valóban dolgozni kell rajta, hogy túl tudj lépni de erre nem egy másik nőstény a megoldás. Ameddig meg vagy bszódva kifele is látszik, levágják. Ha majd egyedül úgy érzed magad, hogy minden faxa akkor utána neki lehet menni.
2023. jan. 19. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!