Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Goth lányok ismerkednétek nem...

DNTSPRD kérdése:

Goth lányok ismerkednétek nem goth fiúval?

Figyelt kérdés
Nagyon bejönnek nekem a goth lányok viszont én magam nem képviselem eztastilust, van igy remény ismerkedésre esetleg randira?

2023. jan. 20. 19:56
1 2
 11/17 mikeXxX válasza:
Szerintem a goth lányok nők valóban tudnak nagyon szèpek lenni de ahogy látom nagyon sokan csak saját szubkultúrán belül ismerkednek bár volt rá pèlda hogy mainstreamkènt velem is ismerkedett goth nő szerencsère ! 43f
2023. jan. 22. 09:34
 12/17 anonim válasza:
Nekem volt egy goth barátnőm. 17 volt, tehát volt korkülönbség köztünk, szerintem ezért nem működött, nem az irányultság végett. Utólag bevallhatom magamnak is, én szerelmes voltam. Szerintem ő inkább "csak" szeretett engem. Nem volt vele semmi baj se, és velem se...egyszerűen nem passzoltunk, plusz én idősebb voltam kicsit nála. Ha tetszi egy lány szard le milyen az érdeklődése..próbáld meg, ha nem működik, akkor ennyi...de legalább nem érzed majd sose.."mi lett volna ha"...Én lehet naív vagyok, de hiszek a szerelemben. :-) 40-ses pasi vagyok.
2023. jan. 23. 12:58
 13/17 anonim válasza:
Én goth/metalhead lányként nem jönnék össze olyan emberrel, aki nem szereti ugyanolyan lelkesedéssel ezeket a zenéket, mint én. Nem „sznoboskodásból” mondom ezt, egyszerűen számomra nagyon fontos a rendszeres koncertre járás és a közös zenehallgatás, illetve az is nagyon jó, mikor együtt nézegetünk vagy rendelünk a párommal merchet, vagy órákig beszélgetünk egy ezzel kapcsolatos témáról. :D Jó érzés, hogy érti és érzi, hogy miről beszélek. Ezzel nem elkeseríteni akartalak, szimplán leírtam a helyzetet az én szemszögemből, viszont biztosan vannak olyan goth lányok is, akiknek megfelel az is, ha csak a barátaikkal élik meg ezeket a dolgokat. :)
2023. jan. 27. 13:53
 14/17 A kérdező kommentje:
a metál meg a rock zenét imádom, koncertekre járnék is ha lenne kivel, és hát ha lenne goth csajom nem lenne ellenemre ha gothnak akarnak öltöztetni.
2023. jan. 31. 22:21
 15/17 anonim válasza:
Az a baj, hogy ennyi alapján párt keresni, hogy az illető goth, mert az bejön (de úgy látom csak a külsőségek miatt), elég felszínes dolog. Este az ágyban, meg otthon pihenés, hétköznapi rohangálás közben valószínűleg nem lesz full sminkben és fekete csipke estélyiben fűzővel senki, márpedig egy párkapcsolat nagy részében így látod a másikat.
2023. febr. 2. 12:39
 16/17 mikeXxX válasza:

15# Nem èrtek egyet veled !

Ezzel az erővel az itt választ adó goth lányok is felszínesek mert csak goth pasit akarnak maguknak !

De mi ezzel a baj ? Mindenki olyat keres magának aki tetszik neki külsőre ès belsőre is egyaránt akár sminkben vagy èpp nèlküle van bár ágyban èn pont hogy díjaznám de ez már egy másik kèrdès !

Azèrt mert nem mindig nèz így ki valaki mèg sok közös pont lehet pl nekem sok goth zenèvel semmi bajom akár koncertre is elmennèk az más kèrdès hogy hogyan viselnè hogy nèznènek mert èn fèrfikènt nem sminkelem magam . Sok közös pont akkor is lehet kèt embernèl ha nem közös a szubkultúra szerintem .

2023. febr. 2. 19:12
 17/17 anonim válasza:
Nekem is a goth/rocker csajok a gyengéim. :) Szerintem a legszebbek a világon! :) Persze nem minden a külsőség, sőt. Ha valaki beszélgetni, ismerkedni szeretne, ne kíméljen! :) F36
2023. febr. 6. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!