Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt pánszexuális nők,...

Vannak itt pánszexuális nők, akik szeretnének ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék pánszexuális, vagy akár elfogadó leszbikus/biszexuális nőkkel. 33 éves vagyok, budapesti és leginkább a korosztályomban keresgélek.

2023. jan. 21. 17:33
 1/10 anonim válasza:
Pontosan mit is keresel?
2023. jan. 24. 02:19
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Transz nőként olyan nőt, aki elfogad.
2023. jan. 24. 03:03
 3/10 anonim válasza:
Na várjál most te nő vagy de férfi lettél és nőkkel akarsz ismerkedni?? Tessék ????
2023. jan. 25. 12:19
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: Transz nő vagyok, nem lettem férfi.
2023. jan. 25. 12:41
 5/10 anonim válasza:
Nem értem kérdező. Mivan ???? Te akkor nő vagy de nővel akarsz lenni. Tehát te leszbikus vagy
2023. jan. 25. 13:11
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Igen, leszbikus vagyok. De sok cisznemű leszbikus nő nem elfogadó a transz nőkkel szemben.
2023. jan. 25. 14:21
 7/10 anonim válasza:
De a transz az aki no de férfinak éri magát nem ?
2023. jan. 25. 15:39
 8/10 anonim válasza:

#7

Nem. A transz nő az olyan nő, akiről a szülészorvos azt állapította meg, hogy férfi.

2023. jan. 25. 16:53
 9/10 anonim válasza:
8-as. Ja akkor a kérdező férfi, de nőnek adja ki magát és nőkkel akar ismerkedni. Micsoda agyament dolog basszus 😂 kérdező te hetero pasi vagy fogadd el magad. Ne akarj más lenni másnak megfelelni.
2023. jan. 25. 17:38
 10/10 A kérdező kommentje:

#9: Nem vagyok férfi, soha nem is éreztem magam annak. Papírom is van arról, hogy transznemű vagyok, de ha nem lenne, az se változtatna a dolgon. Az én nemi identitásom az én részem és nem értem, hogy jössz te ahhoz, hogy meghatározd, hogy én milyen neműnek érzem magam. Az önmagam elfogadásáról és a másoknak való megfelelésről annyit mondanék, hogy az életem első 30 éve azzal telt, hogy megpróbáltam másoknak megfelelve fiúként, férfiként élni és mélyen elnyomni a női identitásom és önkifejezésem. Amióta elfogadtam magam, nem küzdök ellene és nem akarok másoknak megfelelni, sokkal boldogabb vagyok. Úgyhogy ez pont fordítva van, mint ahogy azt te elképzeled.

Mellesleg kíváncsi vagyok arra, hány pasi vállalja be a hormonterápiát, aminek következtében nőies arca, alakja lesz, mellei lesznek, terméketlen lesz és attól a dologtól is elbúcsúzhat, ami miatt férfiak milliói szoronganak és gyógyszert is szednek rá, ha problémájuk van vele – konkrétan az erekcióra gondolok. Hány pasi van, aki havonta jár lézeres szőrtelenítésre, bevállalva a fájdalmat és a nem kis költséget, hogy eltűnjön az arcszőrzete és érez minden egyes kihullott szál után eufóriát. Hány pasi nézegeti magát tükörben azt érezve, hogy le kellene adnia pár kilót, hogy karcsúbb legyen ahelyett, hogy edzőterembe járna izmosodni. És hány hetero pasi van, aki miután elhívta a lányokat randira, meglepődtek, mert azt hitték, hogy csak barátilag akar velük találkozni. Annyira feminin a viselkedésem, hogy nem nézték ki belőlem, hogy a nőkhöz vonzódom. Igen, ez mind saját tapasztalat. Szóval én a helyedben átgondolnám, hogy akivel vitatkozol, az mennyire hetero pasi.

2023. jan. 25. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!