Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Yandere lányok vannak itt...

Yandere lányok vannak itt esetleg?

Figyelt kérdés

Mint Yuno Gasai a Mirai Nikkiből. Nekem az minden álmom <3

23 éves igényes férfi vagyok Budapestről

Sajnos még sosem találkoztam ilyen nővel a való életben.



2023. jan. 22. 22:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
Yandere lányok nem léteznek
2023. jan. 22. 22:26
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig az az igazi szerelem :(
2023. jan. 22. 22:27
 3/12 anonim válasza:

Ha nem lenne ott hogy 23, 16-17-nek tippelnélek a fogalmazásod alapján.


A yandere személyiség már az animékben is beteges, hát milyen lenne a való életben.

2023. jan. 22. 22:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a vágyam, az az ami bejön.
2023. jan. 22. 22:58
 5/12 anonim válasza:
Azok a nők szerintem jó helyen vannak; a pszichiátrián. Lehet a sok anime eldeformálta az ízlésed :') De ki tudja, lehet belebotlasz egybe az éjszaka folyamán egy kihalt utcán.
2023. jan. 22. 23:13
 6/12 anonim válasza:

"Olyan lány vagy fiú, aki először aranyosnak és ártatlannak tűnik, ahogy beleszeret a főhősbe, de ez idővel aggresszióvá, megszállottsággá, és egészségtelenül féltékeny mentalitássá torzul. Ezt például az idézi elő, ha a főhős másvalakit választ és/vagy szeret, és fennáll a veszélye annak, hogy az érzése kölcsönös. A yandere ekkor gondoskodik róla, hogy minden potenciális riválist félresöpörjön az útból (azokat legtöbbször brutálisan meggyilkolva), hogy ő maradjon a kiszemeltje egyetlen választási lehetősége."


Neked komolyan ez jön be? Igaza van az előzőnek, ez pszichiátriai eset és feltételezem, hogy a valóságban már neked se tetszene egy idő után. Főleg ha neked nem tetszik mondjuk külsőre az a lány.

2023. jan. 22. 23:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez a megszállott szerelem és féltékenység dobogtatná meg a szívemet.
2023. jan. 22. 23:42
 8/12 anonim válasza:
Akkor viszont inkább pszichológust javasolnék, nem párkapcsolatot. Ez nagyon nem egészséges. De amúgy továbbra is tartom, hogy lehet egy animében ez tetszik, de ha te tapasztalnád annak minden előnyével és hátrányával együtt, akkor egy idő után már nem élveznéd. Ez amúgy sem szerelem, ez csak simán megszállottság.
2023. jan. 22. 23:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez az IGAZI szerelem
2023. jan. 23. 03:12
 10/12 anonim válasza:
Beteg vagy, kezeltesd magad.
2023. jan. 23. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!