Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Debrecen környékéről kimozdulni?

Debrecen környékéről kimozdulni?

Figyelt kérdés

Ebben az évben szeretném aktualizálni azt a célkitűzésemet hogy dolgozzak az emberekkel való kapcsolatfelvételemen, szociális kézségeim javításán. Ehhez szeretnék segítséget kérni ha nem gond. Debrecen környéki tagokkal akik úgy gondolják előre tudnák mozdítani az ügyemet szívesen találkoznék, messengeres egyeztetés után.

Harmincas éveim közepén járok, nem nő vagyok.

180cm, sportos alkat, meg van az összes hajam. Intro vagyok.


2023. jan. 23. 13:47
 1/3 anonim válasza:
“meg van az összes hajam” ez mi a búbánat akarna lenni? xD Ilyet sem láttam még, hogy valaki fontosnak tartja megemlíteni, hogy megvan az összes haja.. Ez lehet a jele az alacsony tesztoszteron szintednek.
2023. jan. 23. 16:59
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelen helyzetben a nők egyik elvárása hogy az illető ne legyen kopasz.Ha nem hullik a hajam alacsony a tesztoszteron szintem?
2023. jan. 23. 17:17
 3/3 veterán vas válasza:
És ha valakinek nincs meg az "összes" haja, csak kb. 92,43 %, akkor az már baj? ;)
2023. jan. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!