Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24/F Zenész, táncos, túrázós,...

24/F Zenész, táncos, túrázós, egyetemistával ki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Budapest környékén keresem társam, kivel lehet politizálni, kulturáltan vitatkozni egy jó bor mellett, de ugyanakkor hegyeket megmozgatva, lelkünket kilehelve kirándulhatnánk először a Mátrában, majd ha jól megy, a Tátrában! Aki egyszerre képes laza lenni és komoly is.


Na jó, valójában nincsenek ilyen elvárásaim, bármilyen különbségek is jelentkeznének kettőnk közt, először felnőtt ember módjára próbálnám meg elfogadni, kezelni, megbeszélni.


Azért írom le mégis a hobbijaimat, mert szeretném, ha azért szeretnének, aki vagyok, és nem azért, ahogy kinézek.


Szeretnék egy olyan randit megbeszélni a hölggyel (amennyiben lesz jelentkező), hogy nincsen tét!


Ha a rendezvous félresikerülne, nincs baj! Egyik fél se szorongjon emiatt, első körben csak barátkozás van, ha pedig egymás barátai lettünk és ott megáll, hát akkor megáll, sok hal van még az óceánban, az alanyi jogon járó szeretetet és tiszteletet megadom, akkor is, ha ez azt jelenti, el kell távolodjak.


Több részletet magamról szívesen írok esetleg majd privátban.



2023. jan. 26. 04:49
 1/5 anonim válasza:
xD ...
2023. jan. 26. 12:46
 2/5 anonim válasza:
Te vagy az, aki építkezésen keres lányokat? Látom nem sok sikerrel...
2023. jan. 26. 14:26
 3/5 anonim válasza:
Isten ments! Dahmer is csak ,,egy” sörre hívta fel magához a delikvenseket😟
2023. jan. 26. 18:50
 4/5 anonim válasza:
Imádok túrázni de messze vagyok Bptől. Egyébként megértem a kérdezőt. Hogyan is ismerkedjen az ember a mai világban? Mindenki a neten lóg. Régebben a faluban mentek a lányok,fiúk a táncházba, a mindennapi élet része volt a tánc, zene.
2023. jan. 26. 23:07
 5/5 anonim válasza:

#4 igen, ezt én is fájlalom. Hasonló dolgok érdekelnek engem is, de sajnos én sem pesti vagyok. Én ugyan járok táncházba, de sajnos több a facér lány mint fiú. :'D

23/n

2023. jan. 27. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!