Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kezdődő leépítés vagy vaklárma?

Kezdődő leépítés vagy vaklárma?

Figyelt kérdés

Voltam randizni egy lánnyal. Jól sikerült az ő elmondása alapján is. Hétvégén megbeszéltük a következő találkát holnapra. Egyébként folyamatosan beszélünk és most rákérdeztem, hogy okés-e akkor a dolog: először kikerülte a kérdést, majd újra megkérdezve azt mondta, hogy határidős munkát kapott, így nem tud olyan sokat maradni, mint múltkor, tehát max egy séta/gyors kávé. Egyébként ezt a határidős dolgot tutira tudom, hogy igaz.

De akkor is csak én gondolom úgy, hogy ez a kezdődő leépítés jele? Vagy túlzottan paranoiás vagyok? Kicsit nekem ez olyan szagú, hogy: jó, mivel aranyos vagy adok magamból egy órát, hogy egy kis időre befogjam a pfád. Vagy örülni kéne és fogadjam el, hogy a munka nagyobb prioritású, mint a leendő társ? Mert én biztos nem a másiktól vennék el időt ehhez, főleg nem az első időkben.

Köszi!



2023. jan. 31. 23:17
 1/10 anonim válasza:
Kezd átmenni a flegma stílusba,sok jóra ne számíts.Volt randim több ilyen csajjal,kuka az összes.
2023. jan. 31. 23:38
 2/10 anonim válasza:
Elkapatja magát, #1-esnek igaza van.
2023. jan. 31. 23:48
 3/10 anonim válasza:
Hát annyira oda biztos nincs érted, ha magamból indulok ki engem nem korlátolna egy határidős munka, és bármikor tudnék szánni időt arra aki tetszik.
2023. jan. 31. 23:50
 4/10 anonim válasza:
Ne éld bele nagyon magad, ha jól alakul, majd örülhetsz.
2023. febr. 1. 00:43
 5/10 anonim válasza:
Lehet ki akar rostálni, kiestél sajnos a szűrőn.
2023. febr. 1. 06:18
 6/10 anonim válasza:

Ne már jesszus! Nektek még soha nem kellett vizsgára készülnötök? Vagy megerőltetni magatokat a munkahelyeteken, hogy ne rúgjanak ki vagy fizuemelést kapjatok?

Tehát ha nem teszi kockára a megélhetését azért, hogy az a 2. randi hosszabb legyen egy olyan ember kedvéért, akivel eddig mindössze 1x találkozott, akkor rögtön komolytalan?

Ha ennyire empatikus vagy meg is érdemled, hogy lapátra tegyen!

Amúgy ha 1x van ilyen, akkor igen is paranoiás vagy. Ha már a 3. randit mondja le ezzel az indokkal, és nem mindig válaszol, akkor már el lehet gondolkozni.

2023. febr. 1. 20:15
 7/10 anonim válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire és akire szeretné, h ráérjen. A többi kifogás. Ha veled akar lenni, veled lesz. Ha nem akarja az egész délutánt veled tölteni még most az elekén, az pedig nem a világ vége. Nekem is volt egy randim, mielőtt a csaj közölte, h 1 órát ér rá. Beszélgetés közben mégis maradt és közel 3 órán át élveztük egymás társaságát.
2023. febr. 2. 11:46
 8/10 anonim válasza:
Inkább Te akarod leépíteni, ha nem bírsz kivárni egy határidő végét.
2023. febr. 2. 18:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó volt a megérzésem. Már a "randi"ig sem jutottunk el, kihúztam belőle, hogy egyébként benne nem indult meg semmi... Köszi a válaszokat!
2023. febr. 2. 18:52
 10/10 anonim válasza:

Nőként én úgy látom, hogy rárepültél, rátelepedtél és köszönte, nem kérte.

Simán lehet, hogy munka mellett lett ebből elege, rövid időn belül.

2023. febr. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!