Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Magas, értelmes, szakállas...

Magas, értelmes, szakállas meleg fiúk, férfiak vannak itt?

Figyelt kérdés

Az alap kiindulás az, hogy szeretem ha valakivel van közös érdeklődés, értelmes beszélgetés, kedvesség és persze kölcsönösség, ha ezek megvannak, akkor adok magamnak egy esélyt az illetővel:) de összességében a szőrösebb, szakállas, ha lehet magasabb férfiak vonzanak igazán.


Van olyan itt aki magára ismer és aktuálisan szívesen ismerkedne?


Férfias, magára és környezetére igényes, a munkáját lelkesen végző és szerető, vicceskedő és kedves, szintén szőrös, “nagyon kicsit” husibb (180/83) 25 éves srác vagyok Budapestről.



2023. febr. 6. 20:43
 1/4 anonim válasza:

Jó tehát akkor szokásos a felállás.

Amit elvársz:

[link]

Amit nyújtani tudsz:

[link]

2023. febr. 7. 20:07
 2/4 anonim válasza:
Írj, ha gondolod, én 190 magas, hasonlóan a munkáját lelkesen végző és szerető, vicceskedő, szőrösebb, szakállas srác vagyok:D
2023. febr. 9. 13:49
 3/4 anonim válasza:
Miért nem lehet leírni, a 2021-ben ereszcsatornán menekülő parlamenti képviselővel szeretnének sokan 'ismerkedni'..
2023. febr. 10. 05:19
 4/4 anonim válasza:
Már ugyan férfikorban vagyok bőven,de egy értelmes ilyen meleggel szívesen barátkoznék,ismerkednék - Budapestről.
2023. febr. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!