Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan kevésnek érzem magam....

Olyan kevésnek érzem magam. Hogy lehet mindenki jobb nálam?

Figyelt kérdés

Már ismerkedem pàr éve, 29 éves vagyok. Leginkàbb 40-es igényesebb férfiakkal. Volt akivel 1-2 évig együtt voltunk, de nem mutattuk be egymást senkinek. Úgy éreztem,hogy lenéz. Végül be is igazolódott, összejött egy korabeli gazdag nővel. Mostanában feljebb mentem korban 45-50, jókat szeretkezünk, de nála is látom-érzem,hogy van rajtam kívül A, B opció, én meg akkor vagyok jó, ha nincs más. Annyira megalázó,hogy nem kellek egy értelmes, idősebb férfinak sem… sajnos az “egyszerűbb” emberekkel, nem érzem jól magam. Annyira taszító, ha valaki még helyesen sem tud írni…és beszélgetni sem tudok vele…

Mit tegyek? Nemtudom elfogadni,hogy állandóan találnak jobbat nálam, ami úgy érzem mindig így lesz, mert mindig van és lesz jobb…


2023. febr. 7. 18:04
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szerinted 40-50 évesen miért élnek egyedül azok a férfiak? Azért mert ők nem képesek egy normális kapcsolatot kialakítani. Jól érzik magukat úgy ahogy vannak egyedül. Vagy csak nem lehet kibírni mellette. Tudom a nőknél bevan rögzülve ez, hogy semmikép nem lehet nála fiatalabb a férfi mert akkor gyerekként gondolkodik meg ilyesmi, de nem tudom miért. Az időseknél ugyan annyi idióta van mint a fiataloknál. Ha valaki gyerekként hülye és nem lehet vele egy rendes kapcsolatot kialakítani akkor valószínűleg felnőtt ként se. A normálisak ha gyerekként nem is voltak alkalmasak kapcsolatra azért arra képesek voltak, hogy fejlődjenek és elérjék azt a szintet, hogy feleség stb.


Te egy 29 éves nő vagy és akkor miért ne lehetre 25 éves barátod? Ciki? Nem jó vele a szex de miért is? Mi az amire nem képes ő? Sok 40 éves még az anyjával él mert úgy jobban kijön..... életképtelenek. Legyél nyitottabb picit és ne csak vén fas zokra hajts. Nem vagy kevés csak te magad állítasz fel magadnak korlátokat amit nem tudsz megugrani.

Egy normális kapcsolatot kéne találnod és kortól függetlenül. Ne is azt nézd, hogy van e autója meg háza az illetőnek vagy sem. Csak legyen szimpatikus neked és tényleg legyen normális. Próbáld megismerni ki is ő. A jeleket meg illene felismerni 29 évesen. Ha nem akar bemutatni senkinek akkor egyértelmű, hogy egy büdös paraszt szépen szólva. Nem is értem minek maradsz vele 2 évig.


"Egyszerűbb" emberek. Ez mit jelent? Ha nem tudsz veled beszélgetni és még írni se tud akokr egyértelműűűű, hogy nem érzed jól vele magad de ez nem is kérdés. Az ilyenekkel senki se érzi jól magát csak a hozzájuk hasonló hülyék. Viszont vannak normálisak is mégha nem is olyan sok.


Mit tegyél? Nem tudom. Viszont ha van kedved írj mert most nekem sincs párom. 😇


24/F (ha úgy jobban érzed magad akkor megnövesztem a szakállam és 44 leszek)

2023. febr. 7. 18:29
 2/13 anonim válasza:
#1 te vagy B opció, vagy inkább C.
2023. febr. 7. 18:38
 3/13 A kérdező kommentje:
Azok a férfiak több éves házasság után váltak el, normális kapcsolataik voltak,csak én nem vagyok senki számára megfelelő. Pedig nem vagyok ennyire depresszív, mint amilyennek most látszom😀
2023. febr. 7. 18:54
 4/13 anonim válasza:
Nem a pénzt kellene hajtani. Ennyi a titok. F,43
2023. febr. 7. 19:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hajtom, nem szorulok rá.
2023. febr. 7. 19:14
 6/13 anonim válasza:
Saját korosztályoddal ismerkedj, és mindjárt elég leszel. Az apádnak persze, hogy nem leszel elég, teljesen más életszakaszban vagytok, mást akartok. Ők veled csak szexet, és a fiatalságuk látszatának a visszahozását.
2023. febr. 7. 19:35
 7/13 A kérdező kommentje:
De úgy érzem más fiatallal még simán többre vágynának..
2023. febr. 7. 19:46
 8/13 anonim válasza:
Keress a saját szinteden akkor valakit. "egyszerűbb" emberekkel nem érzed jól magad. Lehet, hogy ezt mondják rád azok a férfiak is, akiknek nem kellesz. Én nem tudom milyen vagy, nem személyeskedni szeretnék, de ha te is így fogalmazol másokról, szerintem nem kellene megsértődnöd azon, ha mások is ezt mondják rád.
2023. febr. 7. 21:41
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűbb ember alatt nagyon tanulatlan embereket értek, alpári, közönséges, drogos, flegma stb… tudjátok az a legalja..


Lehet,hogy ezt gondolják, bàr én tàvol állok a felsoroltaktól

2023. febr. 7. 22:00
 10/13 anonim válasza:

És szerinted a huszon évesek között csak alpári, legalja emberek vannak?

Ne várd, hogy egy negyven akárvalahény évesnek, majd te leszel az első és legfontosabb, ők már kiélték magukat, valószínűleg nem akarnak komoly kapcsolatot, ha meg igen nyilván egy velük egyidős embert választanak társnak.

Melyik néz ki jobban?

Ha egy olyan nőt mutat be a családjának, aki a lánya lehetne(téged), vagy egy olyat aki vele egyidős, jó anyagi helyzetben lévő ember?

2023. febr. 7. 22:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!