Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akar valaki ismerkedni 17...

KittyGalaxy913 kérdése:

Akar valaki ismerkedni 17 megértő, érdeklődő, magányos lánnyal?

Figyelt kérdés

Gondoltam megér egy próbát nekem is írnom.. Hátha érdekes emberekkel sikerülni beszélni:D


Pár szó rólam..

Általában otthon vagyok, van egy macskám és imádok animézni, játszani a gépen. Elszoktam járni anime conokra cosplayezni is (Ahri és Katarinaként). Szeretek az öltözködéssel foglalkozni, mindig próbálom eltalálni a hangulatomat hogyan öltözködjek.

Nincs sok barátom, ezért is vagyok itt, hátha találok párat és végre lehet szocális életem is.


A nem és kor mindegy. De olyannal lenne jó beszélgetni aki hasonlít kicsit hozzám, elfogadja hogy félénkebb vagyok.

Tehát a türelmesség kulcsfontosságú nálam. Egyébként szeretek mindenféléről beszélgetni, a másik ember is érdekel engemet.


Barátom nincs, a társas élet is hiányzik. (remélem sikerül feldobni a kapcsolati életem barátok és párkapcsolat terén, ezért interneten próbálkozom)


Szóval írj nyugodtan!



2023. febr. 8. 16:42
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Egy "pótapa" esetleg?

48+Ffi

2023. febr. 11. 07:04
 22/25 anonim válasza:

Kérdező, sajnos megtalált a sok kanos troll. Én voltam a 23/N aki szívesen játszanak veled.


Engem is megtalált valami kis kanos kisfiú.



Az ilyeneket és ehhez hasonlókaz ignoráld..

2023. febr. 11. 13:35
 23/25 anonim válasza:
szia, nem, fiatal vagy
2023. febr. 11. 13:37
 24/25 anonim válasza:
up
2023. febr. 12. 11:36
 25/25 xp ali válasza:
Pedopapák, munkára fel! :D
2023. máj. 15. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!