Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék magas férfiakkal...

Hol tudnék magas férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Legalább 180 cm-nél magasabb férfiakra gondolok, mivel én magam is majdnem ilyen magas vagyok. 25-30 közti korosztállyal szeretnék ismerkedni elsősorban, de nincs kőbe vésve.

2023. márc. 8. 20:19
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nos, akkor konkrétan válaszolva a kérdésedre, hogy földrajzilag "hol" tudnál magas férfiakkal ismerkedni: 5 órakor ott leszek a szökőkútnál. :) :D


#9-es voltam :)

2023. márc. 9. 09:27
 12/16 anonim válasza:
189 vagyok 26f
2023. márc. 9. 12:12
 13/16 anonim válasza:
Itt mindenki olyan magas, amilyen igény van rá...
2023. márc. 9. 14:15
 14/16 anonim válasza:
Kosárlabda meccsen?
2023. márc. 9. 18:53
 15/16 anonim válasza:
Teniszezők is magasak szoktak lenni általában. Menj ki egy meccsre vagy edzésre.
2023. márc. 9. 22:41
 16/16 anonim válasza:

Bocs, hogy belekotyogok, én is magas nő vagyok (de 40 körüli), az a tapasztalatom, hogy nálunk tényleg nem annyira nyüzsögnek a magas férfiak. Főleg nem "szabad lábon". Általában max. 162 centis lányok/nők társaságában látom őket, úgyhogy talán egy XS-es (foglalt) barátnő bevonzana neked is valakit. 💁‍♀️ Ha nem rajongsz a kosarasokért, akkor tényleg inkább Hollandiába vagy északi országokba kirándulva van nagyobb esélyed találkozni velük.

Azért szólj, ha megvan a tuti "lelőhely", és nem csak huszonévesek vannak.

2023. márc. 18. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!