Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jóképű férfiak,kezdeményeznek...

Jóképű férfiak,kezdeményeznek nektek a nők a társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Sok tetszést kaptok pl a face társkeresőn. Ha van egyezés, mindig írtok valamit?
2023. márc. 11. 06:46
 1/9 anonim válasza:

Nem tartom magamam jóképűnek, átlagos inkább.

De van 1-2 nő aki szokott írni, viszont aki bepróbálkozik az már eleve gyanús, mert tudom, hogy 1 nőre LEGALÁBB 20 férfi jut és nálam jobbak is vannak, tehát a nő defektes lehet.


Leírtak nem csak következtetés, hanem valós tapasztalatok.

Aki eddig betalált nő és beszélgettem vele vagy eljutottunk taliig, mind iszonyat gáz volt még nekem is, pedig nincs nagy igényem.

Regiztem már kamu női profilal rendesen felépítve, percenként több kedvelés jött üzenetek is szépen jöttek még NŐK részéről is!

2023. márc. 11. 07:21
 2/9 anonim válasza:

Ja és ha van egyezés és szimpi a csaj nem csak benyomtam, hogy jó lesz, akkor igen minden esetben írok, mit veszítek az időmön kívül.

Persze kb full kudarc, utána blokkol/szétválik/tilt, vagy csak nem ír... néha van aki ír, de a 2. kérdés után megalapozza, hogy nem vagyok jó, mert a saját házam nem 100nm+, a kocsim nem mercedes eqs, a motorozás meg nem érdekli így a legjobb járgányommal meg nem tudok felvágni XD

2023. márc. 11. 07:24
 3/9 anonim válasza:
A legnagyobb kezdeményezés eddig az volt, mikor a csaj nyomott rá hogy tetszek neki először (face társkereső). Írni nem írt egyik sem, de miért is tennék, ha mások úgyis írnak nekik.
2023. márc. 11. 07:27
 4/9 anonim válasza:
Az idősebb korosztály szokott írni nekem.
2023. márc. 11. 07:42
 5/9 anonim válasza:
Átlagosan nézek ki még így is próbálkoznak be nők.
2023. márc. 11. 09:39
 6/9 anonim válasza:
Nem vagyok fenn ilyeneken,kimegyek utcára és kezdeményeznek sokszor
2023. márc. 11. 11:23
 7/9 anonim válasza:
Kíváncsi lennék mások tapasztalataira, én legfeljebb átlagos külsejű vagyok, de társkeresőkön kaptam már megjelöléseket. Igaz, kórosan kövérektől és/vagy cigóktól, de szerintem már egy átlagos külsejű nő is annyi érdeklődést kap, hogy nem kell kezdeményeznie senkinél.
2023. márc. 11. 18:48
 8/9 anonim válasza:
Kolléganőm egyszer bepróbàlkozott de pont volt baràtnőm és nem voltam nyitott rá. Most hogy nincs csajom bezzeg kerülnek :D Amúgy nem vagyok annyira jóképű
2023. márc. 11. 19:27
 9/9 anonim válasza:
Év eleje óta van 30 matchem, de ritkán nézek fel, akkor párat szívecskézek. Alapvetően nem tartom sokra magam, de ez ízlés dolga. Idáig 1-2 nő volt, aki írt, amikor unatkoztam, akkor írtam néhánynak. Szerintem a sikeresség is attól függ, hogy tényleg elhatározod magad, hogy randira hívsz bárkit is. Addig csak szórakozásnak jó és amúgy is önbecsapás a tinder, mert mindig jobbra vársz.
2023. márc. 11. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!