Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » FON-TOS hogyan vitelezzem ki?

FON-TOS hogyan vitelezzem ki?

Figyelt kérdés

Hogyan kellene ismerkednem? Nehany korabbi kerdesnel megneztem a valaszokat viszont nem tudom hogyan kellene neki kezdenem. Egy kisebb varosban lakok. Habar irtak a temaval megszolitast de azt hogyan kellene kiviteleznem, ha pl az utcan setalva latok egy not? Bar a varakozasos helyzetben sem tudnek hogyan kezdemenyezni. Sot szinte sehogy.

Konyorgk segitsetek, szorongos tipus vagyok de szeretnem lekuzdeni orokre. 23f vagyok.


Elore is nagyon szepen megkoszonom a leendo valaszoloknak!



2023. márc. 29. 16:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
Miért nem regisztrálsz társkeresőre?
2023. márc. 29. 16:48
 2/15 anonim válasza:
Az utcán idegeneket leszólítva nem szokás ismerkedni. Online társkereső, iskola, munkahely, baráti kör szoktak lenni a módok
2023. márc. 29. 20:08
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem igazan vannak barataim.most egy gyarban dolgozok es nem igazan van kivel ismerkednem. Online nem szeretnek.
2023. márc. 29. 20:13
 4/15 anonim válasza:

Először a félénkségeden kellene dolgozni. Itt a 18 445 hozzászólástól kezdve felfelé haladva találsz egy részletekben beírt könyvet, olvasd végig.

[link]

2023. márc. 30. 02:09
 5/15 anonim válasza:

Mondok egy tippet: ha ismerkedni szeretnél, azt úgy kell csinálni, hogy próbálod megismerni a másikat. Ez azért nem olyan nehéz...


Az utcán történő próbálkozást felejtsd el. Járj el valahova, olyan helyre, ahol vannak nők is.

2023. márc. 30. 09:28
 6/15 A kérdező kommentje:
Miert felejtos az utcai ismerkedes?
2023. márc. 30. 11:16
 7/15 anonim válasza:
Mert az emberek nem ismerkedni mennek ki az utcára, és aki megszólítja őket, az vagy pénzt kér, vagy térít
2023. márc. 30. 11:56
 8/15 anonim válasza:

#7-es. Persze, senki sehol nem ismerkedik. :"D

Bárhol lehet bárkivel. Kellő modor és stílus kell hozzá, illetve jó emberismeret.

Ha meg valakivel az utcán sem lehet beszélni pár sort, azzal amúgy sem lehetne semmit sem kezdeni.

2023. márc. 30. 22:32
 9/15 anonim válasza:
Az utcára nem azért megyünk ki, mert hátha random embereknek beszélgetni van kedvük.
2023. márc. 30. 23:05
 10/15 anonim válasza:
#9 Jhaaaaj már, addig mondja ezt mindenki ameddig álmai embere nem szólítja meg. :D Így pedig abszolút béna érvelés ez. :D
2023. márc. 31. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!